Chystáte svadbu? Očarte hostí s donutkovým candy barom

Svadobná sezóna už klope na dvere a opäť so sebou prináša nové trendy, ktoré žiadnej budúcej neveste nesmú ujsť. Nie, nemáme na mysli svadobné šaty či výzdobu. No dobre, do výzdoby tento trend možno trošku patrí. Určite ani vám neunikol trend svadobných candy barov, ktoré sa stávajú jedným z nosným prvkov celej svadobnej hostiny.

Vraj koláče patria na stoly pre hostí? Omyl! Svadobný candy bar nielenže dobre vyzerá, ale je aj ďaleko praktickejší. Zo skúseností vieme, že ako prvé jedia oči. Samozrejme, každý chce ochutnať čo najviac druhov a s plným žalúdkom sa už len ťažko tancuje. Navyše, kvantita koláčov zväčša uberá na kvalite, nakoľko dnes svadobné koláčiky patria k tým cenovo náročnejším svadobným položkám. Nie len že sa vám hostia pri stoloch nebudú prejedať, ale zároveň máte istotu, že stolové prestieranie získa bez obložených mís krajší dizajn. Vytvorte vo svojej svadobnej sále sladké kráľovstvo. Stoly ozdobte napríklad vašimi fotkami či kvetmi a o zvyšok celého dizajnu sa postarajú zákusky. Medzi najpopulárnejšie patria cheesecake, tartaletky, mini pavlove tortičky, no samozrejme nesmie chýbať ani klasika v podobe punčákov. Ak však chcete z vášho candy baru vytvoriť skutočné sladké veľdielo, musíte siahnuť po niečom extra.

Ak ste sa teda už rozhodli pre candy bar, čo tak to vyskúšať s donutkami?

Keď donutky, tak len tie najlepšie. Vedeli ste, že populárna sieť slovenských ručne robených donutov La Donuteria sa so svojimi viac ako 30 pobočkami nachádza už v 12 krajinácha so svojimi novými predajňami mieri až za oceán? Tak presne takúto svetovo slovenskú špecialitu si vďaka ich ponuke šikovného cateringu môžete objednať aj na vašu svadbu. Veľkosť, inak pomerne veľkých, donutkov pre vás vedia upraviť na ich mini verziu, vďaka čomu padnú ako uliate do ruky. Vaši hostia sa zamilujú do príchutí akými sú karamel, kokos, malina a množstvo ďalších. Nakoľko je v ponuke množstvo donutov rôznych farieb, budete si ich vedieť aj farebne prispôsobiť k vašej výzdobe. No my vám povieme, že najlepšie vyzerajú, keď je pokope čo najviac príchutí.

Prečo candy bar s La Donuteriou?

Nečakajte žiadne americké šišky. Na tajnej receptúre tohto chutného dezertu sa pracovalo viac ako rok a vyskúšalo sa viac ako 100 rôznych receptov, kým vznikla kvalita s pečaťou La Donuteria. V ich pekárňach nenájdete ani žiadne polotovary.

La Donuteria sa totiž môže pýšiť prípravouvlastného karamelu, malinová glazúra je z malín dovážaných z Nemecka, čokoláda sa vozí z Belgicka a vanilka dokonca až z Madagaskaru.

Zdroj foto: La Donuteria