Vyberáme slnečné okuliare, zn. na každú príležitosť

Príchod slnečných dní si nové slnečné okuliare priam žiada. Aké zvolíte tento rok? Fantázií sa medze nekladú, avšak pri výbere by vám mohli ako vodítko pomôcť miesta, kam ich budete nosiť najčastejšie. Do mesta alebo na pláž? Inšpirujte sa v našom článku a vyberte si zo širokého výberu štýlových kúskov, ktoré zároveň ochránia vaše oči pred škodlivým UV žiarením, v online obchode www.loya.sk

Na každý deň

Okuliare, ktoré máte vždy po ruke, musia byť univerzálne. Mali by perfektne sedieť, mať potrebný ochranný UV faktor, no najmä, mali by ste sa v nich cítiť fantasticky! Pri výbere kúsku na každý deň sa odporúčame spoľahnúť na hlavnú neutrálnu farbu vášho šatníka. Zemité farby, čierna, ale napríklad ani béžová nebudú krokom mimo. Vždy sa tak budete môcť spoľahnúť, že okuliare, ktoré máte so sebou, perfektne doplnia váš celkový look.

Nadčasová elegancia

Elegantné slnečné okuliare hľadajú svojho majiteľa. Tvár, ktorá ich bude nosiť hrdo a roky. Elegantné slnečné okuliare totiž nevychádzajú z módy. Sú nadčasové. Trendy síce neudávajú, ale sa im prispôsobujú, vďaka čomu si aj vy budete môcť vaše obľúbené okuliare užívať skutočne dlho. Pri ich výbere odporúčame nepodceniť naozaj kvalitné prevedenie.

Na letné dobrodružstvá

K moru ani na prechádzu do prírody to bez slnečných okuliarov naozaj nejde! Nezabudnite si ich spolu s krémom na opaľovanie pribaliť do vašej plážovej tašky alebo ruksaku, aby ste si horúce dni mohli užívať naplno. Na letné dobrodružstvá sú ideálne slnečné okuliare v sviežich farbách a v plastovom prevedení. Pôsobia naozaj letne a mladistvo.

Nálada na festival

Hravé, romantické, ale aj úplne uletené. Odviažte sa a doplňte svoj festivalový look vhodnými slnečnými okuliarmi. Staviť môžete na klasiku v štýle hippies. Okrúhle rámy a kvetinové detaily 70. rokov nikdy nesklamú a svojim veselým vzhľadom doladia perfektne akýkoľvek outfit v štýle festivalového looku.

Zdroj foto: loya.sk, rawpixel.com