Retro Artsy by Westwing Collection: Elegantné fantázie minulých dôb

Kolekcia Retro Artsy by Westwing, ktorá je zmesou retro štýlu a umeleckých prvkov, nás zavedie do sveta vyspelého dizajnu, ale so zábavným a zaujímavým nádychom. Kolekcia čerpá zo všetkých najlepších prvkov interiérového dizajnu 60. rokov: kontrasty čiernej a bielej, geometrické, mierne abstraktné vzory a jemné akcenty matného zlata.

Za zmienku stojí výber materiálov: tmavé drevo, zamat, svetlé vlnené látky – vďaka tomu všetko zaujme na prvý pohľad. Kolekcia zahŕňa aj travertín, bouclé a tkané vzory, ktoré sú najnovšími prvkami interiérového dizajnu. Silným akcentom v kolekcii je aj viedenský výplet, ktorý sa síce spája najmä s kultovými kaviarenskými stoličkami, ale úspešne si našiel cestu aj na čelách postelí a konferenčných stolíkoch. 

S kolekciou Retro Artsy chceme vytvoriť v domov,  v ktorom je ľahké načerpať energiu a mat pocit šťastia. Prvky inšpirované retro štýlom idú ruka v ruke s jednoduchými abstraktnými vzormi a farebnými predmetmi, ktoré zvýrazňujú šmrnc aranžmánu. Je to upokojujúci interiér s prvkami moderného umenia, farebnými akcentmi a kombináciou materiálov, ktoré vám budú každý deň robiť radosť – Ale Tobler, Kreatívna riaditeľka Westwing Collection.

Kolekcia Retro Artsy od Westwing Collection znamená zábavu: retro prvky a zmes farieb a materiálov. Kolekcia je k dispozícii na WestwingNow.sk od 21.5.2021.