Aké snehule si vybrať, aby ste vyzerala skvelo bez ohľadu na postavu?

Ak je nejaké ročné obdobie, kedy majú ženy problém so zostavením outfitu, v ktorom by vyzerali skutočne žensky a skvelo, tak je to práve zima. S klesajúcimi teplotami je totižto pri voľbe outfitu oveľa viac potrebné brať do úvahy jeho funkčnosť.

Zostaviť elegantný outfit na zimu môže byť náročná úloha

Zimný outfit musí svoju nositeľku v prvom rade hriať, aby neprechladla. A samozrejme, minimálne počas dní, keď sneží, sa vyžaduje aj nepremokavosť. Dámy tak často končia s objemnými zimnými bundami, ktoré síce plnia svoju úlohu z hľadiska funkčnosti, ale o elegantnej ženskosti sa príliš hovoriť nedá.

Pokiaľ si idete užiť dobrú lyžovačku v Tatrách až tak to neprekáža. Ak sa však chcete aj počas bežných dní nielen cítiť dobre, ale skutočne dobre aj vyzerať, bude to chcieť o niečo viac „špekulovania“ a hľadania ideálnych kombinácií oblečenia.

S akými snehulami bude vyzerať skvelo každá žena?

Ako pri každom outfite aj pri tom zimnom je dobré začať nejakým dominantným prvkom. Čo takto štýlovými snehulami? Ak ste sa teraz zhrozila predstavy, že by práve snehule mali byť základom vášho outfitu a nechápete, ako nám mohlo napadnúť tento druh obuvi nazvať štýlovým, čítajte ďalej. Základom totižto je vybrať si vhodnú výšku snehúl.

Najväčším problémom snehúl je, že sú masívne a pôsobia tak ťažkopádne. Zabrániť takémuto neželanému efektu sa však dá tak, že sa vyhnete (obzvlášť ak nemáte práve štíhle nohy) vyšším snehulám, ktoré siahajú do polovice lýtok.

Zvoľte si skôr snehule, ktoré končia nad členkom a pripomínajú tak členkové čižmy. Takéto snehule vám až prekvapivo pristanú a nezáleží ani na tom, či sú vaše nohy štíhle, alebo nie. Jediné, na čo si treba pri výbere takýchto snehúl dávať pozor, je to, aby nekončili hneď na úrovni vášho členka. Vtedy by skutočne pôsobili ťažkopádne.

Zdroj foto: margostock / Shutterstock.com