Vášmu partnerovi to v posteli aj napriek snahe nejde? Máme riešenie

Množstvo zdravotných problémov, na ktoré môže človek počas svojho života naraziť, je nepreberné. Niektoré len mierne obmedzujú život, iné ho môžu priamo ohroziť. A potom sú tu také problémy, ktoré nepredstavujú priame nebezpečenstvo, ale ich neriešenie a pretrvávanie môže mať katastrofálny dopad na psychiku jedinca a výnimkou nie je ani negatívny dopad na vzťah.

Je to oveľa častejší problém, než si myslíte

Pokiaľ ste vy (alebo skôr váš partner) niečo podobné zažili alebo zažívate, možno už tušíte, kam tým mierime. Pokiaľ má váš partner očividné problémy v intímnej oblasti vášho vzťahu a teda aj napriek snahe nedokáže „podať dostatočný výkon“, je potrebné čo najskôr nájsť riešenie.

Erektilná dysfunkcia totižto nemusí znamenať priame ohrozenie vášho partnera, ale okrem toho, že s psychikou každého muža určite poriadne „zamáva“, skôr, či neskôr môže mať negatívny dopad aj na váš vzťah. A v oveľa väčšej miere ako by ste čakala.

Pomyslela ste si teraz, že vás sa to netýka a že s vašim partnerom si naopak užívate dostatočne? Nemyslite si, že sa to nemôže zmeniť. S pribúdajúcim vekom riziko erektilnej dysfunkcie rapídne narastá a trápi veľké množstvo mužov. Len o tom nehovoria.

Vyriešte tento problém efektívne a bezbolestne

Týkajú sa tieto problémy aj vás a váš partner nie je schopný sa pri vás dostatočne „nabudiť“? A to aj napriek tomu, že sa pýšite postavou, ktorá na vašej poslednej dovolenke na Rodose spôsobila množstvo partnerských hádok medzi ostatnými pármi, keďže ostatní muži od vás nevedeli odtrhnúť oči aj napriek tomu, že mali pri sebe vlastné partnerky? V prvom rade musíte komunikovať so svojim partnerom. A presvedčiť ho, aby s týmto problémom navštívil urológa.

Častou príčinou erektilnej dysfunkcie je obmedzený prítok krvi. Vtedy ide o takzvanú vaskulárnu erektilnú dysfunkciu. Našťastie existuje inovatívna liečba, ktorá rieši priamo príčinu tohto problému. Ide o terapiu fokusovanými rázovými vlnami, ktorá uvoľňuje a spriechodňuje cievy a zároveň stimuluje tvorbu nových. Aj keď názov tejto liečby môže pre niekoho znieť strašidelne, je to absolútne bezbolestný zákrok bez vedľajších účinkov.

Zdroj foto: WAYHOME studio / Shutterstock.com