Máte zásoby obľúbencov od FOREO? Teraz je posledná šanca si ich urobiť naozaj výhodne

Švédska značka FOREO práve oznámila, že už nemôže odkladať nezadržateľné zvýšenie cien svojich produktov. Najrýchlejšie rastúca beauty-tech značka na svete je najnovšia, ktorá rieši drsné dôsledky, ktoré rýchla inflácia a nestabilný dodávateľský reťazec uvalili na mnohé podniky. Najvyššou prioritou značky zostáva spokojnosť jej zákazníkov, a preto FOREO obmedzí zvyšovanie cien na minimum, pričom ponechá aktuálne ceny do 1. júna.

„Spokojnosť našich zákazníkov staviame nad čokoľvek iné, a hoci sme sa snažili vyhnúť zvyšovaniu cien, už to nemôžeme odkladať bez toho, aby sme ohrozili kvalitu našich produktov,“ vysvetľuje Boris Trupcevic, generálny riaditeľ FOREO. Pokračuje: „Transparentnosť berieme vážne, a preto chceme naše krásne zákazníčky a zákazníkov upozorniť na akékoľvek zmeny. FOREO sa zaväzuje ponechať aktuálne ceny na foreo.com do 1. júna, čo dáva spotrebiteľom šancu uchmatnúť si svoje skin-tech vybavenie ešte pred nárastom cien.

Inovácia FOREO spočíva v osvedčených záznamoch značky pri vytváraní produktov, ktoré menia paradigmu, ktoré transformujú každodenné rutiny starostlivosti o pleť miliónov ľudí na celom svete, čím sa zjednodušujú, sú efektívnejšie a zábavnejšie. Švédska značka spôsobila revolúciu v spôsobe, akým uvažujeme o starostlivosti o pleť, ale aj o peniazoch, pretože sa jej produkty ukázali ako skvelá dlhodobá investícia. Typická starostlivosť o pleť zahŕňajúca špičkovú technológiu môže stáť až 250 eur. Investícia do ikonického produktu FOREO LUNA 3 stojí 199 eur. Tento najinovatívnejší čistiaci nástroj na trhu milovaný celebritami poskytuje viditeľné a trvalé výsledky starostlivosti o pleť v pohodlí vášho domova.

„Poslaním FOREO bolo vždy zlepšovať životy ľudí. Naša značka je známa tým, že vyrába odolné a vysokokvalitné produkty, ktoré preukázateľne fungujú bezchybne a vyzerajú rovnako krásne a čisto ako tie nové aj po 8 rokoch používania, so šialenou výdržou batérie aj po takom dlhom čase,“ hovorí Trupcevic.

Ak sa chcete dozvedieť viac o FOREO, najrýchlejšie rastúcej značke v oblasti kozmetických technológií na svete, a mať aktuálne informácie o budúcom raste a inováciách, navštívte stránku www.foreo.com alebo sledujte @foreo_cz_sk

Zdroj foto: FOREO