Zásnuby ako z obľúbených romantických filmov: Inšpirácie pre mužov, ktorí chcú požiadať partnerku o ruku

Zásnuby sú zásadným životným krokom v živote oboch partnerov a mnohé ženy si už v tínedžerskom veku predstavovali, ako ich požiada muž o ruku. Ak žijete v dlhodobom vzťahu, zásnuby môžete očakávať, ak váš partner chce žiť v manželskom zväzku. Ako ale partnerku požiadať o ruku, aby bola spokojná a aby sa tento deň stal zapamätateľným vďaka tomuto romantickému gestu?

zasnuby-ako-z-oblubenych-romantickych-filmov

Vhodná príležitosť

Správne načasovanie je pri zásnubách veľmi dôležité. Muži by mali zvážiť výber vhodnej príležitosti a radšej počkať, ako sa unáhliť. Zásnuby sú zásadným krokom v živote oboch partnerov a nielen ženy, ktorej sa na prste bude vynímať nádherný snubný prsteň. Odporúčame vám vyberať vhodnú príležitosť a dátum, ktorý bude ľahko zapamätateľný.

Kytica nesmie chýbať

Pri zásnubách by muži nemali zabúdať na kyticu. Dá sa to aj bez nej, ale ak chcete byť romantikom ako z romantického filmu, nezabúdajte na kyticu z rezaných kvetov. Ak budete mať kyticu, musíte to vymyslieť tak, aby ste sa neprezradili a partnerka neprišla na to, že jej okrem kytice z rezaných kvetov chcete dať aj zásnubný prsteň. Pri výbere kvetov dávajte pozor, aby v kytici neboli kvety, na ktoré je partnerka alergická, alebo ich nemá rada.

Prirodzené a od srdca

Žiadna žena nechce od partnera, aby jej pri požiadaní o ruku hovoril nejaké naučené texty. Aj v romantických filmoch hovorili filmoví hrdinovia svojim partnerkám všetko od srdca. Každý muž by mal povedať to, čo cíti. Žena musí vedieť, že tie slová, ktoré jej muž hovorí, sú od srdca.

Muži by okrem vhodnej príležitosti mali dávať pozor, aby vybrali správnu veľkosť prsteňa. Veľkosť prsteňa je možné upraviť, no už je to zásah a úpravu veľkosti sa nepodarí zamaskovať, ako by ste si želali. Je potrebné ešte pred kúpou prsteňa zistiť veľkosť a nekupovať bez toho, aby ste vedeli veľkosť.

Zdroj foto: pexels.com