Zariaďte si kúpeľňu snov podľa svojich predstáv

Kto z nás by netúžil po modernej a pekne zariadenej domácnosti? Tí, ktorí už majú vlastné bývanie vedia, že to prináša veľa starostí, povinností, možno niekedy aj isté problémy, ale výsledok určite stojí za to! Zariadiť dom či byt nie je jednodňovou ani týždňovou záležitosťou, vyžaduje si dostatok času, priestoru, premyslenia, čo, kde a ako chceme mať umiestnené, aby náš príbytok spĺňal všetky naše predstavy a boli sme maximálne spokojní. Jednou z miestností, na ktorej si dávame záležať, býva aj kúpeľňa. Je totiž miestom, kde trávime pomerne veľa času každý deň, a preto by sme mali byť pri jej zariaďovaní, čo najdôslednejší. 

Rozmanitý svet toaliet

Jednou z vecí, ktoré riešime v rámci zariaďovania kúpeľne je WC – toaleta. V súčasnosti existuje na trhu niekoľko typov toaliet, ktoré má zákazník k dispozícii. Je viacero faktorov, ktoré môžu ovplyvniť výber WC, čo sa týka rozmerov kúpeľne, osadenia toalety, rozmerov WC a v neposlednom rade aj dizajnu toalety. Tieto faktory treba zvážiť vopred a mať jasno vo vybranom druhu WC.

Čoraz obľúbenejšími sa stávajú závesné WC, ktoré sú z hľadiska dizajnu veľmi zaujímavé a rovnako aj praktické, pretože šetria priestor.  Ak sa rozhodnete pre tento typ toalety, mali by ste brať do úvahy rozmery WC, materiál WC dosky, WC kefy, dizajnové prevedenie toalety a tiež by vás možno mohlo zaujímať aj splachovanie, konkrétne možnosti – druhy splachovania, ktoré vám môžu uľahčiť prácu pri umývaní toalety.

Elegantné riešenie do vašej kúpeľne

Súčasťou zariaďovania kúpeľne sú aj vodovodné batérie. Ich výber je čisto individuálnou záležitosťou, čo sa týka typu, materiálu, tvaru, dizajnu a nášho vkusu. 

Praktickým a elegantným riešením môže byť aj štýlová podomietková batéria, vďaka ktorej ušetríte miesto v sprchovom kúte a zároveň eliminujete aj riziko úrazu napríklad pri pošmyknutí. 

A hoci prvotná investícia môže byť o niečo vyššia v porovnaní s klasickou nástennou batériou, ale určite voľbu tohto typu batérie neoľutujete, pretože vašu kúpeľňu skrášli a ozvláštni. Dodá jej ten správny šmrnc. Na čo by ste nemali zabudnúť, ak sa rozhodnete pre podomietkovú batériu, je montážne teleso, ktoré by malo byť kompatibilné s typom sprchovej batérie.

Zdroj foto: New Africa / Shutterstock.com