White Cabaret od Intimissimi: Tisíce svetiel, kabaretná atmosféra a zvodnosť sama

Veselé hlasy, klopot podpätkov a šušťanie rozvlneného hodvábu – táto atmosféra uvítala hostí módnej show Intimissimi pre sezónu jeseň/zima 2019/2020 hneď pri samotnom vchode. Najväčšie prekvapenie ale na návštevníkov čakalo vnútri, ocitli sa totiž v rafinovane osvetlenom priestore ohraničenom bielymi stenami, ktorých čistý dizajn podtrhli doplnky vo farbe slonoviny.

Vítajte v Bielom kabarete značky Intimissimi! Tisíce svetiel, pompézne lustre s dramatickými krištálovými závesmi a kaviarenská atmosféra so živou hudbou – takáto bola atmosféra módnej prehliadky. Jednoduchá biela paleta pre ňu bola dokonalým pozadím, ako čistá stránka, na ktorú môže každá žena zhmotniť svoje predstavy. To všetko podtrhnuté neuveriteľným živým predstavením artistov, ktoré dotvorilo jedinečnosť daného okamihu. Diváci tak mohli zhliadnuť unikátnu show hodnú značky Intimissimi, ktorá akoby preniesla predstavenie presláveného parížskeho kabaretného varieré Folies Bergère do dnešných dní.

Prehliadkové mólo rozžiarila kolekcia spodného prádla pre sezónu jeseň/zima 2019/2020. Chýbať nemohli podprsenky s trojuholníkovými košíčkami a francúzske nohavičky, kvetinové balkonetky tón v tóne so zladenými nohavičkami, bandážové podprsenky a čipkové body a tiež nové podprsenkové topy zo strečovej kože. Prím hrali na móle najrôznejšie potlače: vzor leopardej a hadej kože na jemnej sieťovine, káro a malé bodky. Na večerné príležitosti sa bude hodiť vypalovaný samet s koketným strapcovým lemom či doplnky v štýle budoáru v podobe francúzskej krajky a zlatých ozdôb na prádle.

Značka Intimissimi však ponúka viac ako spodné prádlo. Na prehliadkovom móle sa tak objavili elegantné pyžamá z hovábneho saténu inšpirované pánskym šatníkom. Predstavené boli aj nové modely kombinujúce kimonové topy a palácové nohavice či vrchné diely s dvojradovým zapínaním. Nechýbali ani dlhé úzke nohavice s jemným prúžkom, alebo zaujímavá a zvodná kombinácia saténového tielka so šortkami.

O vlasový styling a make-up sa postarali Franco Gobbi a Michele Magnani, ktorí modelkám vtiskli podobu Joséphine Baker v modernom ráze. Franco Gobbi celosvetovo uznávaný vlasový stylista a globálny ambasádor značky milk_shake zvýraznil účesy perlami vtkanými do vlasov a krištálovými ozdobami v štýle kabaretných speváčok. Michele Megnani z MAC Cosmetics vytvorila modelkám oslnivý make-up zdobený umelými drahými kameňmi.

Na módnu show s titulom White Cabaret naviazala exkluzívna after party Intimissimi. Privátne soirée pre elitných hostí ponúklo šik atmosféru, ktorú podporila atraktívna hudba i chutné koktejly. Medzi hosťami nechýbali ani medzinárodné ambsádorky značky Intimissimi: Sarah Jessica Parker, Chiara Ferragni a Irini Shayk. V prvom rade medzi špeciálnymi hosťami si najnovšie trendy nenechali ujsť lokálni ambasádori značky: Monika Marešová, Zorka Hejdová, Nikol Švantnerová, Karolína Mališová, Renata Langmannová a Ester Berdych Satorova a slovenské štýlové ikony Karolína Chomisteková a Soňa Skoncová.

Zdroj: Intimissimi