Viete, ktorá značka má filozofiu: Prinášať ľuďom radosť? Určite ju poznáte!

Na radosť netreba veľké veci a gestá. Deň nám spríjemní aj taká maličkosť ako úsmev kolegu, detské pohladenie či spoľahlivo fungujúci spotrebič, šetriaci náš čas. A keď ešte k tomu aj dobre vyzerá, radosť je dvojnásobná.

Automatické espresso SES 7015CH pripraví kávu jedna radosť!

To je aj filozofia značky SENCOR, ktorá prináša pomocníkov do našich domácností už vyše 50 rokov. Elektronika a spotrebiče SENCOR sú tu s nami celé generácie. Možno si spomeniete na kazetový magnetofón, ktorý prehrával kazety „donekonečna“, alebo DVD prehrávač, na ktorom ste si zas a znova pozerali stužkovú či svadbu. Alebo sa vám spájajú predstavy skôr s kuchynským mixérom?

Aj moderný robot SENCOR STM 7900 s celokovovým telom a kovovými prevodmi vám bude spoľahlivo slúžiť celé roky.

Produkty pre každú oblasť života

SENCOR neustále inovuje svoje produkty od kuchynských a „upratovacích“ spotrebičov cez audio, video a kancelársku techniku a osobnú starostlivosť až po high-tech produkty.

Po fénovaní so sušičom vlasov SENCOR SHD 8100GD sú vlasy hodvábnejšie a lesklejšie.

Nie je to však len o  technologickom vylepšovaní. V spolupráci s dizajnérmi dokázal SENCOR vniesť emóciu aj do takej na pohľad obyčajnej kategórie, ako sú kuchynské spotrebiče. Aj to je súčasť filozofie značky: Prinášať ľuďom radosť. 

Už len pohľad na tyčový mixér SENCOR SHB 4211WH vám zlepší náladu.  

A že si SENCOR stojí aj za kvalitou svojich výrobkov svedčí v závislosti od produktu 6-ročná garancia na motor, 2-ročná záruka na batériu alebo 60-dňová garancia vrátenia peňazí. 

Čistička vzduchu SHA 8400WH-EUE3 so 4-stupňovou filtráciou zaisťuje najvyššiu možnú účinnosť aj vďaka HEPA13 filtru.

Hoci SENCOR pozná 9 z 10 Slovákov a Sloveniek, len málokto vie, že táto japonská značka prináša kvalitu do vyše 55 krajín sveta a na trhu je už vyše pol storočia. Dámy určite zaujme fakt, že žiadna iná značka nemá takú širokú farebnú škálu dokonale zladených vybraných spotrebičov. Je to tak: tie nádherné farebné mixéry, rýchlovarné kanvice, hriankovače či kuchynské roboty, ktoré vás hneď na prvý pohľad očaria v každej dobrej elektropredajni, nesú meno SENCOR.

Rýchlovarná kanvica SWK1701BK je v troch farbách.

O produktoch sa dozviete viac na www.sencor.sk a na FB Sencor SK môžete o ne súťažiť, získavať inšpirácie na recepty a skvelé tipy!

Zdroj foto: Sencor