Vianoce striedajú leto s Waterdrop adventným kalendárom

Leto je už pomaly preč a treba sa začať tešiť na Vianoce. Aj keď to znie neuveriteľne a teploty tomu vôbec nasvedčujú, zima je tu o 2 mesiace a s ňou aj magický vianočný čas. Aj keď na samotné prípravy je stále času dosť, na nákup darčekov nie je nikdy príliš skoro, obzvlášť tých originálnych. Začať skôr, znamená užiť si predvianočný čas o to viac.

Waterdrop je pripravený už teraz, s nový adventným kalendárom, ktorého design poteší každé oko. Navyše sa vďaka udržateľnému obalu vyhnete baleniu darčekov, samozrejme iba v prípade, že sa rozhodnete podeliť sa o jednotlivé okienka. Stačí si vybrať medzi dvoma veľkosťami. V menšom balení sú schované všetky tradičné príchute Microdrinkov – obľúbené ice tea a tiež limitované edície z celého roka. Ideálny pitný režim na každý decembrový deň.

Veľký waterdrop® adventný kalendár sa postará o celú rodinu aj priateľov, ak sa rozhodnete podeliť sa o dokonalých 25 darčekov, ktoré sú samostatne zabalené v udržateľných vianočných krabičkách. Nechýbajú designová funkčná termoska a pohár alebo užitočné doplnky, ktoré povzbudia k pravidelnému pitnému režimu a spríjemnia každý zimný deň. Samozrejme, nechýbajú ani Microdrinky obľúbených príchutí. Vďaka predpredaju nielen ušetríte peniaze, ale už nemusíte riešiť nákup vianočných darčekov.

Nové waterdrop® kalendáre nájdete teraz len online a neskôr aj v našom kiosku, v bratislavskom Auparku.

Viac informácií na: www.waterdrop.sk

Zdroj foto: Waterdrop