Chcete interiér podľa vlastných predstáv? Nechajte si ho navrhnúť

Patríte k ľuďom, ktorí sa pri zariaďovaní interiéru bez problémov uspokoja s ponukou najbližšej predajne nábytku? Alebo máte svoju vlastnú podrobnú predstavu toho, ako by mal váš interiér vyzerať a len rozmýšľate nad tým, ako ju premeniť na realitu? Ak je to druhá možnosť, zbystrite pozornosť!

Dôležitosť 3D návrhu

V prípade, že chcete mať nielen moderný, ale aj naozaj jedinečný interiér, ktorý bude zároveň aj skutočne kvalitný, obráťte sa na profesionálne interiérové štúdio Bratislava. Nebude vás tak obmedzovať ponuka „sériového“ nábytku, ale budete si môcť nechať vyrobiť nábytok na mieru presne podľa svojich predstáv, bez ohľadu na to, aký atypický nábytok v týchto predstavách máte.

Všetko začína detailným 3D návrhom vášho budúceho interiéru. Moment, veď vy svoju predstavu máte, tak prečo sa „zdržovať“ návrhom? Dôvod je jednoduchý, niektoré nedostatky „odhalíte“ až keď vaše predstavy dostanú buď reálnu podobu, alebo (ten lepší prípad) podobu návrhu.

Môže ísť o to, že niektoré súčasti spolu neladia tak, ako ste si to predstavovali alebo vyložene o rôzne chyby. Spoločné majú tieto situácie to, že v návrhu je ľahké ich odstrániť. V realite by to bolo ťažšie a hlavne nákladnejšie. Preto je potreba 3D návrhu ešte pred samotnou realizáciou absolútne nevyhnutná.

Výroba a montáž

Po finálnom odsúhlasení návrhu nasleduje výroba nábytku. O realizovateľnosť návrhu sa báť nemusíte. Tvarové ani materiálové obmedzenia prakticky neexistujú, iba ak váš rozpočet. Môžete sa však spoľahnúť na to, že v rámci svojho rozpočtu získate to najlepšie.

Rovnako sa nemusíte báť toho, že montáž pomocou elektrických vŕtačiek a ďalšieho náradia bude na vás. Aj o tú sa totiž postará interiérové štúdio a vy tak dostanete už hotový interiér. A keďže pôjde o interiér na mieru, bude len a len váš.

Zdroj foto: XtravaganT / Stock.adobe.com