Veľký plavkový špeciál: Kde, aké a za koľko?

Horúce leto so sebou prináša milú povinnosť pripraviť sa naň novými modelmi plaviek. Ak ste to ešte nestihli, alebo ste jednoducho čakali na letné výpredaje, ponúkame vám prehľad tohtoročných plavkových trendov pre každú postavu, rozpočet, aj príležitosť.

Leopard alebo zebra?

Zvieracie vzory sa vrátili a na naše šatníky udreli v plnej sile. Trend sa dotýka aj plaviek a vám už len zostáva vybrať si zo širokej ponuky, ktorú zvieracia ríša ponúka- od hadieho vzoru – decentnejšieho či pestrejšieho, cez zebrovaný až po leopardí vzor.

Hravé

Leto ponúka ideálnu príležitosť odviazať sa. Či máte 20 alebo 40, nebojte sa siahnuť po veselých vzoroch, ktoré spestria váš plážový outfit. Rozkošne pôsobí vzor s čerešňami, príznačne vzor horúcich chilli papričiek a veselo pestrofarebné dvojdielne plavky značky Calvin Klein.

Vyfarbite sa

Červená? Žltá? Zelená? Fialová? Tieto alebo akákoľvek iná pestrá farba vám spestrí slnečné dni strávené pri vode.

Kvetinová sezóna

K letu neodmysliteľne patria kvietky a svoje miesto si nájdu aj na plavkách. Vzor je vhodný pre všetky vekové kategórie aj typy postáv, stačí si len vybrať ten správny strih. Zvolíte si vrchný diel plaviek so spadnutými rukávmi, klasické celé plavky, dvojdielne plavky so zvýšeným pásom alebo s bikinovou balkonetkou? Alebo si vyberiete z radu ďalších strihov?

Black or White?

Opomenúť nemôžeme ani klasiku akou sú čierna a biela farba. Čierna by sa mohla javiť ako nudná a smutná farba, no opak môže byť pravdou v prípade, že zvolíte zaujímavý strih alebo látku. Zaujímavý strih majú napríklad dvojdielne plavky Calvin Klein alebo jednodielne plavky s volánom a zaujímavým vzorom v oblasti brucha. Biela zasa krásne podčiarkne hnedkastú farbu vašej pokožky. Mierne provokatívne sú bikinové dvojdielne plavky, ako aj jednodielne plavky s hlbokým výstrihom do V.

Bodky

Najrozkošnejší vzor spomedzi všetkých – bodky. Skvelo vyzerajú ako na bielom, tak aj na čiernom a farebnom podklade.

Pásiky

Pásiky k letnému oblečeniu patria už niekoľko desaťročí a z kurzu nevychádzajú dodnes. Stačí si len vybrať medzi tenkými a širokými pásikmi. Dvojdielne plavky so zvýšeným pásom zakryjú bruško, plavky v celku zaujmú mašličkou uprostred. Tento vzor môžete šikovne využiť aj v prípade, že si chcete opticky zúžiť postavu. Zvislé pásiky dokážu postave pekne polichotiť a naoko ju predĺžiť.

Zdroj: Calzedonia, Tezenis, zalando.cz