V hlavnej úlohe: Lucy Lumtzer

S Lucy sme sa stretli v roku 2013, vlastne úplnou náhodou. Pridala si ma na Facebooku, napriek tomu, že ma poznala iba cez môj vtedajší blog. Odvtedy sme veľa hovorili o móde, životnom štýle a rodine. Osobne sme sa stetli v roku 2015 na press tripe. Lucy pre mňa bola veľkou inšpiráciu, najmä tým, ako rozprávala. O móde, o živote v Miláne, o ľuďoch… Dnes sa rozprávame viac najmä o médiách, každodennom živote a jej rozkošnej dcére Lili, pretože Lucy sa nedávno stala mamou! A preto, lebo Lucka, blogerka, mama, ale v prvom rade silná žena bola vždy mojou inšpiráciu, predstavujem ju aj vám. 

Študovala a pracovala si v móde v Miláne, ktorému luxusnému kúsku si ako prvému neodolala? 

Mojou úplne prvou luxusnou vecou v šatníku bola kabelka „speedy“ 30 od Louis Vuittona za moje prvé väčšie zarobené peniažky v Miláne.

Image via Farfetch

Ako dnes staviaš svoj šatník? 

Môj šatník tvoria klasické kúsky ako „malé čierne“ alebo klasická biela košeľa, basic tričká a zároveň je doplnený o sezónne trendy kúsky, niečo zo secondhandu a doplnky na ktoré si potrpím, ako sú kabelky, opasky a topánky, kde investujem najviac.   

Čo pre Teba znamenajú trendy? 

Trendy pre mňa znamenajú nový vietor do plachiet, keďže móda je hra a nie len praktická záležitosť, tak ja rada ulietavam na nových trendoch. Samozrejme sa musia stotožňovať aj s mojou osobnosťou. 

Máš obľúbené značky? 

Áno mám. Je ich viac. Z klasických mám rada Max Maru a samozrejme talianske značky ako je Fendi, Miu Miu, Gucci, Dior, Valentino a samozrejme francúzska klasika domu Chanel. Najnovšie ma veľmi zaujala značka Rochas pod vedením Alessandro Del Acqua.

Ak by si si mala vybrať jednu značku na celý život, ktorá by to bola a prečo? 

Uff. Ťažká otázka, ale asi by to bola značka Chanel. Nesmrteľná klasika v modernom prevedení pod vedením Karla Lagerfelda ma osloví stále po každej prehliadke. 

Kde najradšej nakupuješ?

Miláno, moja srdcovka, keďže som tam strávila krásnych 8 rokov a poznám tam každučký kútik. Najnovšie ulietavam na „online shoppingu“ (farfetch, net-a-porter, mytheresa… a ak zatúžim po niečom nezohnateľnom, tak ebay je môj najlepší kamarát

Kto je Tvojou módnou inšpiráciou?

Moja mamka.Je to žena s jedinečným zmyslom pre módu, poriadok a disciplínu. Vždy tip top upravená a veľmi trendy.  

Ktorý kúsok z Tvojho šatníka je pre Teba najcennejší a prečo? 

Moja vytúžená „Chanelka“. Má v mojom šatníku najčestnejšie miesto. Splnený sen, nesmrteľná klasika a pocta žene, ktorá je symbolom módy a jej prerodu.  

3 veci, ktoré sú Tvojim must-have.

Kvalitná kabelka, Iphone, fotka mojej dcéry.

Rýchle otázky, rýchle odpovede

Vintage alebo ready-to-wear? Ready-to-wear

New York alebo Miláno? Miláno

Zbieraš alebo triediš módu (v šatníku)? Zbieram

Topánky alebo kabelky?  Kabelky