Štýlová aj v office

V kancelárií musíte byť formálna, ale nie nevyhnutne nutná. Vybrali sme pre vás tri spôsoby ako okoreniť pracovný look.

GO-TO KOMBINÁCIA

Každý miluje čiernu a bielu, ale ak pracujete v kancelárií, tieto farby už pravdepodobne poznáte až príliš dobre. Ak ich máte dosť a túžite po zmene vo vašich každodenných outfitoch, pridajte niečo nečakané! Prekvapte seba, kolegov, aj klientov vašim vkusom.

My sme okorenili nudný outfit v klasickej kombinácií – čierne nohavice a biela blúzka, jemnými pierkami na ramenách blúzky. Tento malý detail je milý, ale nie príliš výrazný a tak do kancelárie môže priniesť trochu poslednej módy.

TRENDY DO KANCELÁRIE

Trendy sú tu, aby ozvláštnili váš štýl. A nie, trendy nie sú len módnymi výstrelkami, patria aj do kancelárie! Ak ste si zamilovali jeden z posledných trendov tejto sezóny – sivé kárované saká, tak prečo ich nenosiť aj do práce? Perfektne sa hodia ku košeli, jednofarebným nohaviciam a vysokým podpätkom.

My sme skombinovali čierne nohavice so sivou károvanou blúzkou tak, ako diktuje móda. Inšpirujte sa a upravte pravidlá podľa seba.

DO KANCELÁRIE, AJ NA DRINK PO PRÁCI

Ak pracujete v kancelárií s formálnym dress code, vybrať outfit, v ktorom môžete ísť do práce, ale aj na drink po nej, nie je jednoduché. Ale je to možné! Perfektným kúskom, ktorý sa dá výborne stylovať sú košeľové alebo ešte lepšie, zavinovacie šaty. Hodia sa perfektne aj k nízkym, aj k vysokým topánkam a celkom iný outfit vytvoríte jednoducho za pomoci doplnkov.

Foto – Matej Hutta Photography

Modelka – Sofia H. / Sapphire Models

Make-up – Paulína Kubovičová Make-up

Styling – Elisette – všetko oblečenie ZARA, topánky Stradivarius

Miesto – Štefániková 7, Bratislava