Kam za vnútorným oddychom? Užite si leto v Mariánskych Lázních

Letné dovolenky sa blížia a ľudia úpenlivo vyberajú destinácie, kde si doprajú oddych po náročom, pracovnom roku. Je jasné ,že všetkým nám cestovanie už chýbalo a my vám prinášame typy, ako a kde stráviť pohodový čas na dovolenke či predlženom víkende.

Pre dokonale zrelaxovanie tela a mysle vám určite padne vhod pobyt v kúpeľoch. V kombinácií profesionálnych procedúr, dokonalého miesta, služieb a širokej ponuky voľnočasových aktivít si užijete leto plnými dúškami a ani nemusíte cestovať ďaleko. Doprajte si vnútorný oddych v Mariánskych Láznich, užite si poriadnu dávku oddychu a spolu s jedinečnou atmosférou tohto kúpeľného mesta načerpajte dostatok inšpirácie a energie.

Očarujúca atmosféra v Mariánskych Lázních

Toto kúpeľné mestečko ponúka nádych histórie a očarujúcej atmosféry v jednom. Oáza krásy spojená s dokonalými službami zaručí vnútorný oddych, no aj potešenie pre oči. Kúpeľné mestečko je obklopené krásnou prírodou, očarujúcou architektúrou, ktorú dopĺňajú parky, kde môžete tráviť čas a načerpávať relax a pohodu. Zároveň budete môcť nasávať bohatú a slávnu minulosť tohto kúpeľného mesta. Po náročnom roku si môžete dopriať komfort a zážitok pre vaše teľo. Naplánujte si dovolenku s profesionálnymi wellness službami, vychutnajte si kulinárske diela českej aj medzinárodnej kuchyne a kochajte sa unikátnym , estetickým zážitkom.

Oázy pokoja

Výber správneho hotela nám dopomôže k maximálnemu oddychu a pohody. O krásne hotely v Mariánskych Láznich nie je núdza, spája sa tu krása , estetika a samozrejme história. Návštevníci Mariánskych Lázní majú na výber z niekoľkých hotelov, ktoré ponúkajú svojim hosťom nezabudnuteľnú atmosféru. Hotel Hvězda ponúka špičkové 4 hviezdičkové služby, majestátny interiér, ktorý dýcha históriou, no nechýba moderný komfort. V samotnom hoteli majú návštevníci na výber rôzne procedúry, ktoré zaberajú až 30 miestností. Ide o plynové a minerálové kúpele, masáže, zábaly a mnohé iné. Pri procedúrach využívajú liečivú vodu z vlasntého prameňa Balbín, plus ďalšie prírodné liečivé zdroje Mariánskych Lázní.

Ak chcú návštevníci kúpeľov zažiť na vlasntej koži poriadnú dávku histórie, Hotel Centrální Lázne je pre nich ako stvorený. Je to najstarší kúpeľný komplex v Mariánskych Lázňich, na mieste kde stál prvý kupeľný dom. Práve na tomto mieste sa začala písať história tohto kúpeľného mesta. Ide o 4 hviezdičkový hotel , kde si hostia užijú maximálny komfort v podobe moderných liečebných programov, ktoré spájajú históriu so súčasťnosťou. Posilnenie krásy, zdravia a pohodu budete zažívať v jedinečných, rozľahlých liečebných priestoroch. Celkový dojem hotela vytvára aj príjemné okolité prostredie, ktoré je pokryté zeleňou. Touto kombináciou vám k oddychu a nezabudnuteľnému zážitku nebude nič chýbať.

O skutočno kráľovský zážitok sa postará 5 hviezdičkový Hotel Nové Lázně. Návšteva tohto hotela premní vašu dovolenku na významný zážitok. Objavujte a užívajte si možnosti, ktoré tento hotel ponúka na miestach, kde trávili čas slávni filozofi, skladatelia, či kráľovské rodiny. Pocítťe na vlastnej koži silu minerálnych prameňov, doprajte si radu účinných liečebných procedúr zaoberajúcich sa liečbou podporno- pohybovej sústavy. Relaxovať budete v pôvodných rímsykch kúpeľoch ozdobenými mramorovými stĺpmi z roku 1896.

Nechajte sa rozmaznávať procedúrami

Hotely poskytujú široké spektrum služieb na profesionálnej úrovni. O hostí sa stará celý rad špecialistov a lekárov, v kombinácii s výskumom a vývojom v oblasti modernej diagnostiky. Liečivé procedúry s liečivými vlastnosťami prírodných prvkov liečia celý rad ochorení, a to svalové ochorenia, choroby kostí, kĺbov, poruchy orgánov,  metabolizmu a kožné problémy. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si dokonalý relax, ktorý posilní vaše zdravie, krásu, vnútornú pohodu a duševnú rovnováhu.

Maximálne liečivý účínok a oddyych vám zabezpečí slaná voda, minerálna voda, liečivé bahno a prírodný Co2. Vašu myseľ a telo príjemné zrelaxujú  masážne rituály,  prírodná starostlivosť o pleť s kozmetikou Pharmos Natur a Comfort Zone alebo Mindfullness tréning.

Čo môže nášmu telu pomôcť viac ako vypnutie mysle, maximálny relax a podpora zdravia. Toto všetko, v  kombinácii s krásnym prostredím Mariánskych Lázní vám zaručí nezabudnuteľný dovolenkový zážitok a načerpanie nových síl.

Zdroj foto: Ensana