Trendy dámske bundy a kabáty: Verní zimní spoločníci každej ženy

Zima je v plnom prúde a aj keď módne domy pomaly začínajú odhaľovať módne trendy nadchádzajúcej sezóny, my si zatiaľ môžete dovoliť nosiť len teplé kabáty, podšité zimné bundy, pletené svetre a vysoké čižmy. Dámske zimné bundy a kabáty sú ale vernými zimnými spoločníkmi každej ženy. Aké trendy dámske bundy a kabáty vám môžu oživiť váš šatník?

Tepláková podšitá bunda

Aj keď každá žena sa rada parádi, väčšinou pohodlnosť vyhráva nad eleganciou a preferuje skôr ležérnejšiu módu. K ležérnym a zároveň pohodlným zimným kúskom patria dámske zimné bundy z počesanej teplákoviny podšité kvalitným mikropolyesterom. Podšitá by mala byť aj kapucňa. Teplákové podšité bundy sú vhodné do extrémnych mrazov, na voľnočasové aktivity a skvele vás zahrejú aj na prechádzke s deťmi. Sú štýlové a praktické a pokojne sa ich nebojte kombinovať s lesklými legínami, vysokými koženými čižmami a teplým rolákom. Teplákové podšité bundy sú trošku ťažšie, ale zato vás príjemne ohrejú v tom najmrazivejšom počasí.

Odporúčame vám brať si ich na hory. V kombinácii s teplými snehulami vytvoria skvelý set do tuhej zimy. Čo sa týka farebných prevedení, stavte na klasickú béžovú, petrolejovú, kaki zelenú, alebo aj lososovú.

Pri teplákových podšitých bundách sa vždy riaďte pracími symbolmi uvedenými na bunde. Ak tam je program ručné pranie, bundy v žiadnom prípade neperte v umývadle, ale použite šetrný program – ručné pranie.

Dámske vlnené kabáty

Dámske vlnené kabáty sú elegantnejším kúskom, ktoré sa hodia najmä k elegantným nohaviciam a pleteným obtiahnutým rolákom. Zladiť ich môžete aj s pletenými rolákovými šatami a teplými pančuchami. Odporúčame predovšetkým dámske vlnené kabáty so zapínaním na gombíky. Túto sezónu je ale veľmi obľúbený tzv. teddy kabát. Mäkký teddy kabát je maximálne teplý a ľahko kombinovateľný aj s elegantným oblečením, aj s ležérnym oblečením. Môžete si ho dať aj k slim džínsom a aj k lesklým legínam, s ktorými krásne vynikne v kombinácii s chelsea čižmami.

Trendy-damske-kabaty-cover

Zdroj foto: pinterest.com