Toto by vám na Vianoce nemalo chýbať

Inšpirujte sa klasickými aj netradičnými tipmi na dekorácie, stolovanie a spoločné pohodovo strávené chvíle.

Spolu s rodinou, blízkymi, priateľmi si vieme vytvoriť tie najkrajšie chvíle, na ktoré budeme ešte dlho s láskou spomínať. Aby boli aj krásne vyzdobené vonku aj vnútri, na stole aj na stromčeku a dokonca aj pod ním, inšpirujte sa sviatočnými dekoráciami a tipmi na darčeky z Tchibo. Spolu s voňavou kvalitnou kávou ich nájdete na stránke tchibo.sk, v predajniach Tchibo a tiež v Tchibo kútikoch vo vybraných predajniach.

Vôňa vanilky, medovníkov a kávy

Pravá sviatočná atmosféra sa domom šíri ako vôňa vanilkových rožtekov a medovníkov. Pečenie s najmenšími je radosť, aj keď to znamená o čosi väčšie upratovanie. S tým, ako aj s pečením, vám tiež pomôže Tchibo svojimi praktickými pomocníkmi do celej domácnosti. A ku koláčikom si naservírujte niektorú z kvalitných druhov káv Tchibo. 

Svetielka, ktoré sa vypnú samé

Čo navodí doma tú pravú atmosféru Vianoc? Predsa dekorácie a svetielka! LED sviečky z pravého vosku z Tchibo dokonale simulujú mihotavý plameň a sú tak bezpečnou náhradou sviečok. Zatiaľ čo klasické sviečky raz-dva vyhoria, LED svietia nekonečné hodiny a s funkciou časovača sa samé zapnú aj vypnú.

Solárna energia pre radosť

Vonkajšie sviatočné svietidlá, využívajúce solárnu energiu, sú dobré pre životné prostredie. Pri jej získavaní sa do ovzdušia neuvoľňujú skleníkové plyny ani iné znečisťujúce látky. Navyše solárne svetlá z Tchibo spotrebujú menej energie než porovnateľné solárne lampy a preto svietia výrazne dlhšie.

Krásne servírovanie

Sviatočné servírovanie si vyžaduje poriadne veľký stôl… alebo dômyselné riešenia. Aj tie nájdete v Tchibo. Sviatočné menu bude pre všetkých zúčastnených uvoľnenejšie, keď každý prispeje nejakou lahôdkou. Aj preto nájdete v kolekciách Tchibo množstvo praktických produktov na prípravu, prepravu a servírovanie lahôdok pre všetkých. 

Darčeky pre malých…

Najlepšie darčeky sú tie, ktoré spoja celú rodinu. V Tchibo dostanete hračky pre deti, ktoré pobavia a zároveň podporujú rozvoj jemnej motoriky či logické myslenie. 

… aj pre veľkých

No nájdete tu aj „hračky“ pre pánov – technologické vychytávky, ktoré mužom spravia radosť najmä svojou praktickosťou a kvalitným prevedením. 

Spoločné chvíle sú najväčší dar Vianoc

Doprajte si cez sviatky aspoň jeden pyžamový deň, vytiahnite spoločenské hry, staré fotoalbumy, pozrite si spoločne film alebo rozprávku a užívajte si vzácne chvíle, keď jediné, čo treba, je byť spolu. Tchibo vám praje krásne Vianoce!

Zdroj foto: Tchibo