Tipy na nevšedné darčeky. Trúfnete si?

Klasickým darčekom odzvonilo. Skúste to tento rok nekonvenčne, možností je viac ako si dokážete predstaviť, stačí otvoriť dvere fantázii. Trúfnete si pre svojich blízkych a priateľov vybrať z nášho výberu nevšedných (nielen) vianočných darčekov?

Rozkošný penguin

Malo, rozkošný, ale predsa šibalý. Obdarujte tieto Vianoce vašu blízku ženu tým najmilším spojením dvoch svetov – rozkošne vyzerajúceho zvieratka a priam nadpozemského potešenia. So svojimi 11 programami tlakových vĺn stimuluje bezdotykovo klitoris a prináša nezabudnuteľné vyvrcholenia.

Predáva Satisfyer za 59,95 eur

V elegantnom duchu

Dá sa to aj luxusne a dizajnovo. Svojho blízkeho potešíte určite aj týmto darčekom, jedinečným skleneným dildom, ktoré krásne stimuluje a vďaka svojim dvom rôznym stranám ponúka dvojité potešenie.

Predáva Satisfyer za 39,95 eur

Náš tip: K erotickým pomôckam svojim milovaným rovno pribaľte lubrikant. Odporúčame Gente Warming verziu od Satisfyer, pre ešte intenzívnejšie potešenie.

Shibari ako zážitok alebo začiatok vzrušujúcej cesty

Poznáte Shibari? Shibari je vysoko estetické umenie, hľadanie novej dimenzie partnerskej intimity, alebo erotickým bondage žánrom – podľa toho ako vám práve vyhovuje. Stáva sa tak ideálnym darčekom nielen pre vášho partnera, ale aj pre pár. Toto zbližujúce potešenie si môžete vychutnať napríklad v bratislavskom Shibari Dojo.

Zdroj foto: Satisfyer, Pexels