To najlepšie z Rouge Bunny Rouge podľa vizážistky Jo Levy

Kariéra medzinárodne uzávanej vizážistky a lektorky Jo Levy sa začala pred 14 rokmi. Jo začínala pracovať na rôznych pozíciach v beauty, pričom si vyskúšala aj pozície ako rezidenčný vizážista pre Armani Beauty alebo regionálny vizážista pre Lauru Mercier v Chicagu. Ako Jo napredovala, stala sa ambasádorkou a národnou vizážistkou pre značku Becca a to počas rokov 2009 až 2013. Počas pôsobenia v Becca sa sa objavila nielen v najznámejších médiách, ale viedla aj niekoľko seminárov o svadobnom líčení na The Make Up Show v Los Angeles. Jo tiež niekoľko rokov pôsobila ako key artist na Mercedes Benz Fashion Week v New Yorku pre značky ako Karolina Zmarlak a Rodebjer. Počas prezentácie Rouge Bunny Rouge sa Jo od roku 2014 bola Jo prezentovaná ako skutočná expertka v reláciách Dr. Oz Show a Extra T.V.

Na jej súčasnej pozícií riaditeľky umenia a vzdelanie v Rouge Bunny Rouge v severnej Amerike Jo cestuje a zdieľa filozofiu značky naprieč krajinami spolu s jej vlastnými názormi na krásu.

“Make-up by mal podtrhnúť skutočnú krásu, pomôcť sebavedomiu a kreativite. Líčenie by malo byť špeciálnym rituálom a posvätnou úlohou, pretože každá žena by sa mala cítiť ako profesionálna make-up artistka.“ – Jo Levy

Podklad na oči- Light Corrective Eye Primer

Čo ho robí unikátnym?  Tento ľahučký podklad na oči bol navrhnutý tak, aby zredukoval problémy spôsobené pigmentáciou okolo očí, zatiaľ čo podklad krásne a jemne rozžiari očné viečka.

Ako sa aplikuje? Náš podklad sa najlepšie aplikuje použitím plochej špongie, ktorá je jeho súčasťou. Stačí kvapku vytlačiť na povrch špongie a tú následne naniesť na viečko. Následe ju stačí rozmazať od línie rias smerom nahor k obočiu. Na aplikáciu je tiež možné použiť veľkú špongiu č. 3.

Čo by mal každý vedieť? Tento podklad rovnako ako funguje ako podklad, rovnako pleť aj lieči. Obsahuje prírodné zložky, ktoré navyše pleť zjemňujú a vypínajú.

Tipy & triky: Aby ste oči rozjasnili, aplikujte podklad do vnútrného kútika očí a pod spodnú líciu rias.

Kontúry – Natural Defining Contouring Liquid

Čo ho robí unikátnym? To, že je supr jednoduché vrstviť produt na vami požadovanú intenziutu. Zloženie je číre a pretože krémovo-gélová textúra neschne rýchlo, výborne sa rozmazáva na nenalíčenej pleti, ale aj na nalíčenej tvári. Bronzový odtieň tónovaný jemne do chladna pristane každému, kto si túži zachovať uveriteľné kontúry.

Ako sa aplikuje? Môžete použiť plochú špongiu na zapracovanie do pleti alebo štetec na make-up 009, ktorý produkt do pleti rovnako krásne zapracuje.

Čo by mal každý vedieť? Tento viacúčelový produkt na kontúrovanie možno tiež použiť aj na oči ako krémová bázu, na ktorú farba lepšie chytá. Alebo ho použite kdekoľvek na tele, pre zvýraznenie alebo optické zúženie.

Tipy & triky: Keď produkt nanesiete štetcom na lícenku pod lícne kosti, keď je dobre zapracovaná, pre optické pozdvyhnutie aplikujte lícenku na „jabĺčka“ a krúživým pohybom romažte smerom von.

Skin Perfector

Čo ho robí unikátnym? Tento jemne zafarbený podklad jednoducho premení pleť a zjednotí jej tón.

Ako sa aplikuje? Skin Perfecor aplikujete pomocou prstov na nenalíčenú pleť alebo štetcom na make-up č. 009. Skin Perfector rozmažte smerom nadol, začínajúc uprostred tváre, pracujúc smerom von.

Čo by mal každý vedieť? Naša kľúčová transformačná zložka, Diamond Core Powder, vytvára osvetlenie 3-D efektu a naša zmes antioxidantov pôsobiacich v oblasti starostlivosti o pokožku: Lycoskin Defence a Vitamín E podporujú regeneráciu buniek, a tak ju ochraňujú proti agresorom pred neblahými vplyvmi životného prostredia.

Tipy & triky: Pre ideálny a jedinečný produkt zmiešajte hydratačný Sketches On Water v pomere 1:1 so Skin Perfector. Táto kombinácia dodá pleti éterický vzhľad a je ideálna aj pre suchú pleť.

Púder – Impalpable Finishing Powder

Čo ho robí unikátnym? Púder dodáva pleti saténový efekt, minimalizuje prebytočnú produkciu oleja. Liečivá fúzia rozjasňujúcich a spevňujúcich zložiek pomáha zlepšovať textúru a tón pokožky počas každodenného používania.

Ako sa aplikuje? Aplikujte so štetcom na púder č. 001. Jednoducho stlačte sieťku púdru smerom nadol, aby ste získali vrstvu púdru. Potom už iba jednocho naneste púder na štetec, oklepte ho, aby ste sa zbavili nadbytočného produktu a naneste na pleť.

Čo by mal každý vedieť? Kľúčom k nestárnutiu a rozjsneniu pleti sú tieto ingrediencie: Tetra peptide Matrixyl 3000, ktorý poskytuje protivráskvú kontrolu zatiaľ čo Actiwhite pleť okamžite rozajsňuje. Náš púder je veľmi jemne mletý a môže byť použitý na zafixovanie akéhokoľvek tekutého alebo krémového make-upu, farebeného krému alebo korektoru. Ultra jemne mletá formula zároveň zaručuje na oko look bez pórov.

Tipy & triky: Naneste trochu púdru cez váš obľúbený rúž od Rouge Bunny Rouge, aby ste jemne rozžiarili odtieň a vytvorili matný finish. Tiež ho môžete použiť na očné viečka ako bázu pre aplikáciu očných tieňov.

Foundation Essence

Čo ho robí unikátnym? Je to multifunkčný produkt, ktorý pridáva čistý pigment, ktorý sa univerzálne adaptuje. Môže byť zmiešaný s olejom, tekutým alebo krémovým promerom, hydratačným krémom alebo sérom.

Ako sa aplikuje? Namiešajte si počet kvapiek, ktorý si prajete (od 1 kvapky pre nízke krytie až do 5 kvapiek pre level krytia, aký má korektor) do vášho hydratačného krému alebo podkladu. V dlani zmiešajte zvolenú kombináciu štetcom na make-up č. 009. Aplikáciu začnite v strede tváre, od čela, k nosu, k brade od stredu smerom von.

Čo by mal každý vedieť? Každý z našich troch odtieňov v kolekcii je perfektne navrhnutý tak, aby vyhovel trom typom pleti – bledý, stredný a tmavý. Všetky typy môžu čerpať benefity z saténového finishu a individuálneho krytia. Fúzia jojoby, mimosy a slnečnycových voskov dôverne napodobňujú štruktúru prirodzenej produkcie kožného mazu. To umožňuje bezchybne zdokonalený, prirodzene vyzerajúci povrch.

Tipy & triky: Na liečenie malých problémov na pleti zmiešajte kvapku tea-tree oleja do hydratačného krému alebo podkladu a pridajte 3-5 kvapiek Skin Soul Drops. Táto antiseptická fúzia pomáha pri liečbe akné a okamžite znížuje sčervenania.