Tipy na vianočné darčeky pre malých chlapcov aj veľkých chlapov

Vianoce sa blížia a to okrem iného znamená, že nastal čas kupovania vianočných darčekov. Ak teda nemáte vo zvyku riešiť túto „úlohu“ v predstihu ešte na začiatku jesene alebo nebodaj ešte skôr, je ideálny čas začať hľadať vhodné darčeky pre vašich chlapov.

Chlapci sa stále najradšej hrajú s autíčkami

Nie, nesnažíme sa povedať, že okrem manžela máte aj milenca. Tými chlapmi sme mysleli vášho manžela a vášho syna. Ak je teda zloženie vašej rodiny takéto. Práve na darčeky pre malých aj veľkých chlapov sa teraz zameriame.

Aj keď dospelí sa tešia na Vianoce hlavne kvôli rodinným stretnutiam a vianočnej pohode, či atmosfére, deti sa najviac tešia na darčeky v podobe rôznych hračiek. Sú to skrátka deti a priznajme si, každá sme na tom v detstve boli podobne.

Aké sú teda najlepšie hračky pre chlapcov? Je jedna vec, ktorú má väčšina chlapcov aj chlapov spoločnú. Neskutočne ich zaujímajú autá. A tak celkom určite zabodujete ak kúpite vášmu synovi „autovú“ hračku. Môže to byť detailný model jeho vysnívaného auta, stavebnica, s ktorou si bude môcť postaviť auto od výmyslu sveta alebo napríklad autodráha, s ktorou sa môže zabaviť sám alebo aj s otcom.

A aj dospelých chlapov bavia autá

A keď už teda hovoríme aj o tom väčšom dieťati, ktoré máte doma, čiže o vašom manželovi, čo kúpiť jemu? Skutočné auto? No to asi financie nepustia. Tiež nejakú hračku? Dobre, nebudeme sa tváriť, že chlapi nie sú večné deti, ale váš manžel bude zrejme očakávať niečo „dospelácke“.

Čo takto mu kúpiť niečo na auto? Určite nejeden muž sníva o výkonnom a luxusnom športiaku. Avšak pre veľkú časť mužov je reálnejší spôsob, ako mať „športiak“, že doprajú športovejší vzhľad aspoň tomu svojmu obyčajnému autu.

Tak čo takto kúpiť vášmu manželovi kvalitné deflektory? Tie totiž nemajú len praktické využitie, keďže znižujú hluk pri jazde s otvorenými oknami a umožňujú lepšiu cirkuláciu vzduchu v aute bez toho, aby ste mali v interiéri nepríjemný prievan. Rovnako tak dodávajú každému autu do určitej miery aj spomínaný športovejší vzhľad.

Zdroj foto: bbernard / Shutterstock.com