Tipy na štýlové a praktické darčeky od Waterdrop pre celú rodinu

Potešiť našich milovaných vôbec nemusí byť problém – niekedy si stačí odpovedať na jednoduchú otázku: bez čoho sa nedá žiť? Bez čoho sa rozhodne nezaobídeme je kvalitný pitný režim. Preto snáď ani neexistuje človek, ktorý by nevyužil a nepotešil sa praktickej sklenenej fľaši alebo dávke cenných vitamínov v podobe mikrodrinku. O to väčšiu radosť takéto darčeky urobia, ak sú navyše ozdobené krásnym zimným dizajnom.

Snow set

Na pitný režim netreba zabúdať ani v zime. S limitovanou edíciou fľaše Waterdrop Snow sa bude dodržiavať ľahšie vďaka milému dizajnu pripomínajúcemu padajúce vločky snehu. Fľaša vyrobená zo skla s objemom 600 ml sa dá veľmi jednoducho umyť a vďaka opätovnému používaniu šetrí životné prostredie. 

Nie je tajomstvom, že na pravú vianočnú atmosféru sa dokážeme naladiť aj vďaka špeciálnym chutiam, ktoré sa nám spájajú so zimným obdobím. Mikrodrinky Snow s príchuťou ostružín, čučoriedok a jabĺk to hravo zvládnu a sú ako stvorené pre vychutnávanie či už v pohodlí teplého domova alebo pri obľúbenom zimnom športe. Mikrodrinky Snow sa dajú zakúpiť v 12 ks balení alebo v darčekovom balení 5+1. Fľašu a mikrodrinky zimnej edície Snow momentálne zoženiete aj v špeciálnej darčekovej krabičke ako stvorenej pre vyčarovanie úsmevu vašich najbližších pod stromčekom. 

Snow karafa 

Všetkých milovníkov pekných vecičiek ako darček určite poteší limitovaná karafa Snow. Jej pútavý tvar a jemný perleťový odlesk sa bude krásne vynímať na sviatočnom stole, ako aj pri používaní počas bežných dní. Vyberať môžete aj z iných farieb karafy, ku ktorým môžete zladiť aj Signature poháre v rovnakej farbe a vytvoriť tak zaujímavý a originálny set.

Toddler collection

Waterdrop prvýkrát uvádza na trh aj fľašky pre tých najmenších v kolekcii Toddler. Detičky určite ocenia rozkošný rozprávkový dizajn a ich rodičia zasa špeciálny sosák, s ktorým sa bude ľahko dodržiavať pitný režim počas celého dňa. Fľaša je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá udrží teplotu nápoja dostatočne dlhú dobu a navyše sa netreba báť, že ju poškodí pád na zem. Čistenie fľaše je veľmi jednoduché – všetky štyri časti, z ktorých pozostáva, sa dajú jednoducho vybrať a hygienicky vyčistiť. V rovnakom dizajne sa dajú zaobstarať aj detské vaky na chrbát. Svoj poklad v podobe obľúbenej fľaše tak budú mať ratolesti vždy pri sebe a budú sa môcť napiť, kedykoľvek ich prepädne smäd. 

Sklenené a nerezové slamky

V poslednej dobe sa čoraz viac upúšťa od používania jednorazového riadu a slamiek, ktoré páchajú v prírode nepekné škody. Vašich ekologicky uvedomelých priateľov a príbuzných preto určite poteší maličkosť v podobe opakovateľne použiteľných sklenených a/alebo nerezových slamiek s hravým a farebným dizajnom.

Okrem vyššie spomenutých príchutí mikrodrinkov a doplnkov k nim máte na výber aj z množstva ďalších príchutí, fliaš, aj doplnkov k nim, stačí preskúmať širokú ponuku Waterdrop a vybrať ten pravý darček pre tých, na ktorých vám záleží. 

Zdroj foto: Martin Slovík, IG: https://www.instagram.com/mrtn.grphc/, Waterdrop