Tip na tekutý valentínsky darček pre obe pohlavia

Ak neviete, čím svoju polovičku na sviatok všetkých zamilovaných potešiť, venujte svojmu partnerovi tekuté potešenie, ktoré môžete spoločne popíjať počas celého roku. Či už v jeho čistej podobe, ale vo forme obľúbeného drinku. Fľaša obľúbeného destilátu určite nájde využitie aj počas valentínskej večeri, ktorú si tento rok kvôli opatreniam doprajeme v súkromí našich domovov. 

 Radi by ste si užili valentínsky večer so svojou polovičkou tak, ako za normálnych okolností? Súčasná pandemická situácia nás síce núti ostať doma, no drink zo svojho obľúbeného baru či reštaurácie si môžete vychutnať aj v pohodlí a bezpečí svojich domovov. Zabudnite aspoň na pár hodín na všetky obmedzenia, pekne sa oblečte a doprajte si večer plný miešaných drinkov, ktorých prípravu zvládnete aj bez barmanského kurzu.

Amundsen Deep Blue

Aktivuj 6. zmysel s Amundsen Deep Blue! Unikátne jemná, 6x destilovaná vodka, filtrovaná cez aktívne uhlie – či už samotná, v overenej kombinácii s džúsom, alebo ovocným sirupom. Váš valentínsky večer bude vďaka nej 6x intenzívnejší! 

Amundsen deep blue

Jim Beam Honey

Líder medzi bourbonmi Jim Beam minulý rok oslávil už 225. výročie. Typickú drevitosť bourbonu v prípade Jim Beam Honey zjemňujú medové tóny, vďaka čomu sa stáva obľúbeným nápojom aj u žien. Lahodné spojenie s jablčným džúsom môže skvelo doplniť valentínske menu a osviežiť aj kedykoľvek počas roka.

Jim Beam

Maker’s Mark

Každá fľaša je originál. Ručné pečatenie je len zlomok remeselnej práce a starostlivosti, ktorú v pálenici Maker’s Mark po mnoho generácií od roku 1943 venujú. Výnimočnosť tkvie v jemnosti bourbonu, ktorú docielili zakladatelia vyváženým pomerom kukurice, jačmeňu a ozimnej pšenice. 

Maker’s Mark

Tri stromy

Ovocné destiláty majú v našom regióne dlhoročnú tradíciu a právom sa tešia veľkej obľube. Produktový rad Tri stromy spojil dlhoročné tradície, osvedčenú receptúru a obľúbenú chuť. Slivovicu, hruškovicu alebo marhuľovicu si môžete vychutnať v ich čistej chuti, alebo v originálnom miešanom drinku. Hruškovicu môžete využiť na prípravu osviežujúceho 3Trees Cocktail, ktorý zaujmem kombináciou Vlčieho sirupu a pomarančovej šťavy. 

Tri stromy

Zdroj foto: Neopublic