Svadobné prípravy tej najdokonalejšej svadby

Magický rok 2020 si mnohé páry vybrali za rok, kedy si povedia svoje „áno“. Pandémia však narušila plány mnohým snúbencom a museli svoje plány meniť na poslednú chvíľu. 

Ak vás ale váš partner požiadal o ruku a plánujete sa pustiť do plánovania svadby, máme pre vás užitočné rady, ktoré pri svadobných prípravách ako budúca nevesta oceníte. Svadobné prípravy tej najdokonalejšej svadby nesmiete nechať na náhodu.

Plánovane účesu a líčenia

Každá nevesta chce byť pekná. Medzi prvými vecami, čo by ste pri plánovaní svadby mali riešiť, je aj rezervácia termínu a času líčeniu. Ideálne, ak sa vám podarí zohnať salón, kde vám nielenže spravia účes, ale vás aj nalíčia. Takto ušetríte čas presúvaním z miesta na miesto a keď vyjdete zo salóna, budete mať oboje už hotové. Pri plánovaní je veľmi dobré načasovanie. Kaderníčky, ale aj vizážistky sa spýtajte, koľko asi bude trvať česanie a líčenie. Ak sa budete presúvať, aby ste si to vedeli časovo napasovať.

V prípade, že si chcete dávať do vlasov živé kvety, dajte si spraviť čelenku, venček, alebo polvenček v kvetinárstve, ktoré vám bude robiť aj výzdobu. Ozdoby si nezabudnite vziať priamo do kaderníctva, aby vám ich kaderníčka „zakomponovala“ do účesu.

Výber svadobných obrúčok

Pri príprave svadby venujte dostatok pozornosti aj výberu svadobných obrúčok. Každý manželský pár túži po luxusných svadobných obrúčkach. Luxusné svadobné obrúčky budú zdobiť ruky ženy a muža po celý život a preto musia byť kvalitné a nadčasové.

Nepodceňujte preto výber a čím skôr riešte prieskum medzi klenotníctvami. Objednávať obrúčky ale netreba príliš v predstihu. Ideálne, ak si zistíte, koľko trvá výroba a kedy stačí objednávať. Výroba na mieru nejaký čas trvá a preto to netreba podceniť.

Výzdoba podľa priestorov

Plánovanie svadby je pre niekoho stresujúce, no včasné plánovanie vás dokáže zbaviť stresu. Ak chcete mať tú najdokonalejšiu svadbu, okrem výberu obrúčok, výberu vizážistky a kaderníčky odporúčame riešiť aj výzdobu. Výzdobu vždy prispôsobujte priestorom, v ktorých sa bude konať svadobná hostina. Ak plánujete hostinu v kaštieli, odporúčame glamour výzdobu. Ak v dreveničke, či celkovo v priestoroch, kde dominuje drevo, odporúčame lúčnu výzdobu alebo greenery výzdobu.

Odporúčame vám čím skôr osloviť aj družičky. Tie vám pomôžu zorganizovať nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou, ale pomôžu vám aj s niektorými detailami, ako napríklad výroba svadobných dekorácií, menoviek a pod.

Zdroj foto: Rawpixel.com / Shutterstock.com