Čo by nemalo chýbať v šatníku biznismenky?

Móda je oblasť, o ktorú sa zaujímajú takmer všetky ženy. Každá chce byť krásna, chce nosiť pohodlné a pritom štýlové kúsky, kvôli ktorým jej budú muži, ale aj ženy lichotiť. Priznajte sa, aj vás vždy potešilo, keď vás nejaká neznáma žena, ale aj kamarátka pochválila, ako vyzeráte.

Ak podnikáte, vediete nejakú firmu, čo by vám nemalo chýbať v šatníku?

Kostýmový overal

Ak už máte založenie spoločnosti dávno za sebou, je pochopiteľné, že budete chcieť urobiť všetko pre to, aby vaše podnikanie napredovalo. Novej pracovnej pozícii ale musíte prispôsobiť aj šatník.

Biznismenky by ale v šatníku mali mať pohodlné kostýmové overaly. Jednofarebné, v prírodných farbách a dostatočnej dĺžky a šírky, aby sa v nich cítili pohodlne. Odporúčame kostýmové overaly s krátkymi rukávmi a v 7/8 dĺžke, ale aj kostýmové overaly s dlhými rukávmi. Mladým biznismenkám skvele seknú aj kostýmové overaly s véčkovými výstrihmi a s ozdobnými gombíkmi. Ku kostýmovému overalu nepotrebujete žiadne výrazné šperky. Stačia jemné perlové náušnice a kvalitné náramkové hodinky.

Ku kostýmovému overalu stačí zladiť pohodlné lakované lodičky béžovej, čiernej, či červenej farby.

Čierne sako

Dámske saká sú typickým elegantným kúskom, ktoré milujú takmer všetky ženy, nielen biznismenky. V súčasnosti sa saká kombinujú aj s džínsami, avšak biznismenky si džínsy do práce brávať nesmú. Čierne sako z nekrčivého materiálu by ale nemalo chýbať v šatníku biznismenky. Môžu si ho skombinovať s akýmikoľvek blúzkami, ale môžu si ho dávať aj na elegantné šaty.

K čiernemu saku, šatám, či blúzkam a nohaviciam vám stačí doladiť štýlové dámske kabelky a obuv a máte pohodlný outfit trebárs na pracovné stretnutia.

Púzdrová sukňa 

Púzdrové sukne mnohé ženy odsudzujú, no v šatníku biznismenky by nemali chýbať. Odporúčame kúpiť si béžové, hnedé, sivé, svetloružové, ale aj tmavomodré púzdrové sukne. Sú využiteľným kúskom počas celého roka. V zime stačí pod ne dať teplé pančuchy.

Autor/zdroj foto: astarot  / Shutterstock.com