Šumné – kvalitné a umné na Webnode

Šumné je občianske združenie, ktoré založili štyri šikovné ženy s úmyslom pomôcť nášmu svetu znížením uhlíkovej stopy vyrobeného oblečenia. Zároveň ich cieľom je podporovať kvalitnú lokálnu módu vďaka požičiavaniu a prenajímaniu odevov, a to všetko prostredníctvom e-shopu, ktorý si zriadili na Webnode.

Princíp projektu Šumné stojí na základe cirkulárnej ekonomiky, čo znamená, že zákazníci si požičiavajú oblečenie podľa výberu, ktoré sa po vrátení vyčistí a opäť sa vráti do ponuky. Kúsky, ktoré sú už opotrebované, sa vyradia z ponuky Šumné a posúvajú sa na ďalšie spracovanie, či už je to prešitie na iný odev alebo spracovanie na izolačný materiál budov alebo iný materiál. 

Premyslený koncept požičiavania si kvalitných kúskov od slovenských dizajnérov nájdete na online obchode www.sumne.sk. Šumné pre svoj e-shop hľadali jednoduchý užívateľský systém, a preto si založili internetový obchod na Webnode. E-shop zvládli  vytvoriť za krátku chvíľu a nemuseli sa zdržiavať komplikovanými postupmi. Vybrali si z ponúkaných šablón podľa dizajnu, ktorý sa najviac zhodoval s ich konceptom. Na stránkach Webnode sa zorientovali veľmi rýchlo a vďaka prehľadnému postupu vytvorili e-shop Šumné. Oceňujú aj zákaznícku podporu v lokálnom jazyku, ktorú Webnode ponúka. Jednoduché spravovanie im umožňuje rýchlo reagovať na potreby zákazníkov, ale aj dizajnérov. Kvalitnú slovenskú módu si jednoducho môže požičať každý vďaka pár klikom na www.sumne.sk.

Viac informácií nájdete na www.webnode.sk