Cíťte sa pohodlne v kancelárii aj počas leta: Tipy na letné outfity do kancelárie

Pracovať v extrémnych horúčavách je náročné pre všetkých, či už pre čašníčky, ženy pracujúce v priemysle, ale aj ženy pracujúce v kanceláriách. 

Práve pre ženy pracujúce v kanceláriách máme dobré tipy, ako sa obliecť a cítiť sa pohodlne aj teraz v lete.

Kulotky a voľný top s krátkymi rukávmi

Keď sedíme osem hodín na kancelárskych kreslách, chceme sa cítiť pohodlne. Určite žiadna žena neocení, ak sa jej spodný diel bude lepiť na zadok a pokožka na stehnách a zadku nebude počas práce dýchať. Do kancelárie vám preto odporúčame obliekať kulotky. Sú to skrátené a rozšírené nohavice, v ktorých zvládnete sedieť celý čas bez toho, aby ste sa v nich potili alebo vás omíňali.

Odporúčame kulotky zo 100% bavlny, z modalu, ale aj z ľanu. Práve posledné dva menované materiály sú vhodné do letných horúčav. Odvádzajú pot, príjemne chladia a sú extra mäkučké. 

Kulotky sú trendy dámske nohavice, ktoré sa dajú nosiť nielen v lete, ale aj na jar, či jeseň. Najviac ich ale využijete práve v lete.

Čo sa týka farieb, odporúčame vyberať svetlé sivé, tmavomodré, béžové, čierne, alebo škoricové. Tieto farby ľahko skombinujete so všetkými ostatnými, výraznejšími.

Kulotky môžete kombinovať s pohodlnými elegantnejšími topmi s krátkymi rukávmi. Odporúčame topy zo 100% bavlny a 100% organickej bavlny. V prípade topov môžete ísť aj do výraznejších farieb, či vzorov. Klasický jednofarebný outfit je však do kancelárie vhodnejší.

Dlhé voľné sukne a blúzky bez rukávov

Ak ste skôr sukňový typ, odporúčame vám kúpiť si dlhé voľné sukne, ktoré môžete skombinovať s obtiahnutými, ale aj voľnejšími elegantnými blúzkami. Nebojte sa čipiek a výšiviek, no zároveň majte v šatníku aj jednoduché klasické blúzky bez rukávov bez akýchkoľvek vzorov, ale v dobrom strihu. K blúzkam si môžete zladiť dlhé voľné sukne. Nahradiť ich môžete aj novými trendy nohavicami, nakoľko k blúzkam bez rukávov sa hodia aj sukne, aj nohavice.

Pracujete v kancelárii? Dajte šancu pohodlným kulotkám, dlhým voľným sukniam, elegantným topom s krátkymi rukávmi a blúzkam bez rukávov.

Autor/zdroj foto: Spaskov / Shutterstock.com