Sukne z tylu: Trend, ktorý vám osvieži zimný šatník

Tyl – taký jemný, že iba málokto si ho asociuje práve s chladnými mesiacmi. Jeho ľahkosť vie však vytvoriť kontrast k hrubým látkam a pleteným svetrom, ktoré vám zabezpečia pohodlie a objatie aj bez cudzích rúk.

Sukne z tylu BeFunky collage cover

Vyššia móda nám cez svoje prehliadky diktuje trendy na nasledujúce sezóny. A keďže máme tie venujúce sa móde zimy už úspešne za sebou, bez pochyby môžeme vyhlásiť, že dizajnéri sa s našimi šatníkmi prišli pohrať. Kombinácie, ktoré nám ponúkajú nemusia byť za každú cenu označené ako praktické. Avšak kto by chcel byť každý deň praktický? Niekedy je potrebné vytiahnuť zo šatníka „neskombinovateľné“ kúsky a užiť si ich miešanie. Jedným z nich sú tylové sukne, ktoré sa túto zimu stali nesmrteľným trendom.

Sukne z tylu BeFunky collage 1

Vzhliadajú k nim malé dievčatá, ktoré túžia po šatách ako z rozprávok, ale aj Carrie Bradshaw. Jej šatník v Sexe v meste predstavuje nielen záplavu farieb, ale aj materiálov. Práve ona sa nebála vytiahnuť tylovú sukňu aj počas chladných dní v zasneženom Paríži. K zaručene stylish looku však nepotrebujete ani Eiffelovu vežu, ani Notre Dame. Stačí, ak oprášite tento jemný kúsok a pridáte mu na čare práve zimnými prvkami.

Kombinujte takticky

Rozložte si svoju postavu na dve časti. Nohy vám predĺži sukňa do polovice lýtok, vršok môžete obliecť o niečo teplejšie. Vhodným materiálom na kombinovanie môže byť práve pletenina. Netradičné sa dokáže skvelo prepojiť, ak svoj pás zopnete opaskom a vystrúhate si tak figúru baletky.

Sukne z tylu BeFunky collage 2

O niečo netypickejšie bude pôsobiť aj prepojenie s blazerom. Dobrepadnúce sako je bezpochyby súčasťou šatníka každej ženy, tak prečo mu nedodať na romantickosti. Tyl sa nemusí vždy spájať iba s jemnými farbami pasteliek. Práve naopak, počas chladných dní ho viete nosiť v čiernej či tmavohnedej a zostať tak stále verná svojmu štýlu.

Sukne z tylu BeFunky collage 3

Zdroj foto: dior.com, chanel.com, pinterest.com