Essentials: V kozmetickej taštičke Janky Kočišovej, vizážistky, stylisky a influencerky z profilu Jankatopanka

Profil Janky sa oplatí sledovať z viacerých dôvodov: nie je len talentovanou make-up artistkou a stylistkou, ale aj veľmi úprimnou a vtipnou osôbkou, nad ktorej príspevkami sa neraz výborne zasmejete. Ako vizážistke prešlo Janke cez ruky veľa kozmetických produktov a značiek. S nami sa rozhodla podeliť o svoje posledné vychytávky.

Moje TOP 5 beauty produkty práve teraz sú…

1. Make-up, už asi sto rokov, Estee Lauder Double wear. Cez deň nosievam Light verziu, ktorá pleť až tak nezaťažuje, ba naopak ju hydratuje. Ak chcem večerný look a chcem aby vydržal aj tancovanie, tak používam klasický Double Wear.

2. Maskara Alcina wonder volume –  tento malý zázrak s miniatúrnou kefkou robí divy, určite odporúčam.

3. Značka Biologique Recherche – Túto francúzsku špičkovú značku mi raz na narodky kúpila moja kamarátka, ktorá pracuje ako doktorka. Kozmetika trošku posmrdkáva, pretože pracuje na báze biologických organických materiálov. Denne používam od nich produkt Lotion P50, ktorý vyrovnáva PH pleti. Skvelé sú aj masky, či krémy. Napríklad s placentou. Odkedy používam tieto produkty, moja pleť mladne (úsmev).

4. Label M texturačný sprej na vlasy. Moja topka už dlhé roky! Okrem toho, že vonia ako najlepší parfém na svete, robí s vlasmi veľké divy. Aj tým najjemnejším vlasom vyčaruje super objem.

5. Soap Brows – mydlo na obočie, ktoré som objavila u mojej najobľúbenejšej make-up artistiky Nikki. Jej práca je extrémne čistá a krásna. Ona ma inšpiruje make-upom a taktiež top produktami.

Naposledy som objavila a milujem…

Bude to asi naozaj tá zázračná kozmetika od Biological Recherche. Chcela by som vyskúšať všetko, no najprv si na to musím našetriť, keďže táto kozmetika je jedna z najdrahších aké som kedy používala. Ale stojí fakt za to!

Každý deň si neviem predstaviť bez…

Bez dobrého pleťového krému a kvalitného očného krému. Momentálne používam značku Rexaline. Počas bežných dní sa veľmi nelíčim, nechávam pleť oddýchnuť.

V mojej skin care rutine nemôže chýbať… 

Kávový peeling. Ten si robím tak 2x do týždňa. Robím to tak, že spojím kokosový olej s už prefiltrovanou kávou.

Môj obľúbený produkt, ktorý používam ako multilíčidlo je…

V poslednej dobe som si obľúbila paletku od Urban Decay Naked Relaoded, z ktorej by som si vedela nalíčiť oči, líčka a obočie, taktiež vykontúrovať a použiť rozjasňovač.

Zdroj foto: instagram.com/jankatopanka/