Šport, ktorý chutí

Udržte si svoju aktívnu myseľ športom aj počas zimných mesiacov. Ostať fit počas zimných mesiacov je dôležité pre našu imunitu, ale aj náladu a koncentráciu, ktorá vďaka šedivému počasiu vie poriadne klesnúť. Za zlepšenie nálady a skvelý pocit po cvičení vďačíme uvoľňovanou endorfínov. Zároveň sa športom naše telo zbavuje toxických a nepotrebných látok, ktoré sa procesom potenia vylučujú. Potením však prichádzame aj o množstvo elektrolytov, ktoré hrajú zásadnú úlohu v objeme vody v bunkách a následne majú veľký vplyv na funkciu nervov a svalov. Počas a po tréningu je vhodné priebežne dopĺňať pitný režim obohatený o elektrolyty a vitamíny. Potrebujeme ich na regeneráciu svalov, ktoré dostanú zabrať pri každom športe.

Waterdrop má super novinku pre každého športového nadšenca – malú kocku pre veľké výzvy – Microlyte. Revolučný Microlyte doplní okrem 5 elektrolytov vápnika, draslíka, horčíka, chloridu a sodíka aj 9 cenných vitamínov a stopový prvok zinok. Veľkou výhodou Microlyte je nulový obsah cukru, lepku, kofeínu a GMO. Pre lepšie povzbudenie pri športe sa postarajú úplne nové príchuti Microlytov –  sladký melón, aromatická čučoriedka alebo osviežujúci grapefruit.

Malá kocka Microlyte povzbudí organizmus doplnením potrebných látok a motivuje ku kvalitnému pitnému režimu vďaka jedinečným príchutiam, z ktorých si vyberie každý športovec. Elektrolytický nápoj sa najlepšie vychutná z waterdrop® športovej fľaše s Pull Up vrchnákom. Vďaka inovatívnemu predĺženému ventilu sa jednoducho a rýchlo napijete jednou rukou – ideálne pre cyklistov.  Správny parťák pri cvičení tak bude po ruke kdekoľvek a kedykoľvek.

Nové Microlyte spolu s wterdrop® športovými fľašami nájdete na www.waterdrop.sk alebo v novootvorenom kiosku v bratislavskom Auparku.

Zdroj foto: Waterdrop