Spoľahlivé riešenie skladovania tovaru a logistiky aj pre e-shopy s módou

Nejedna milovníčka módy túži po otvorení si vlastného butiku. Tento cieľ sa stal mnohým oveľa bližší, keď sa rozšíril internet a online nakupovanie. S módou (a nielen ňou) totižto môžete začať podnikať aj online.

Vaša garáž nedokáže suplovať sklad donekonečna

Keď máte e-shop, nepotrebujete zháňať vhodné priestory, v ktorých by ste mali svoju predajňu. Samozrejme, stále je tu nutnosť mať priestory, v ktorých by ste svoj tovar skladovali. A aj keď začať sa dá napríklad aj v garáži, ak váš e-shop porastie, garáž stačiť určite nebude.

Hľadaniu vhodných priestorov (aj keď „len“ na skladovanie a nie pre predajňu) sa teda nevyhnete. I keď, jedna možnosť tu je a môže byť zaujímavá pre akýkoľvek e-shop. Ide o kompletný outsourcing logistiky v podobe fulfillment služby pre e-shopy a online obchodníkov.

Nemajte s logistikou žiadne starosti a sústreďte sa na ďalšie aspekty podnikania

V rámci tejto služby, ktorú vám môže ponúknuť logistická spoločnosť, získate v prvom rade dostatočne veľkú skladovaciu plochu pre váš tovar. Tieto priestory sú certifikované a spĺňajú potrebné normy a samozrejme, sú aj kompletne vybavené od regálov, cez vysokozdvižné vozíky s praktickými prídavnými zariadeniami až po spoľahlivých zamestnancov.

Pretože fulfillment nie je „len“ o skladovaní tovaru, prípadne o jeho príjme na sklad, či triedení. Fulfillment vám zaručí bezchybné plnenie objednávok, presné riadenie skladu a zásob a taktiež prepravné služby na Slovensko i do zahraničia.

Fulfillment totižto zahŕňa aj spracovanie objednávok, balenie tovaru pre jednotlivých zákazníkov a už spomínanú expedíciu v rámci Slovenska alebo aj do zahraničia. A v neposlednom rade budete mať vďaka fulfillment službe postarané aj o riešenie prípadných reklamácií.

Zdroj foto: Dragana Gordic / Stock.adobe.com