Slovenská značka Athleeya otvorila svoj prvý showroom v Bratislave

Slovenská značka Athleeya vytvára na slovenskom trhu krásne a kvalitné legíny, športové podprsenky a iné jedinečné modely určené nielen na cvičenie. Legíny Athleeya mnoho žien miluje pre ich kvalitu a štýl. Značka, ktorej motto „Move & Shine“ nabáda ženy aby v sebe objavili pohyb, vďaka ktorému budú žiariť, otvorila svoj prvý showroom v hlavnom meste. Posunula tak hranice svojej tvorby a pôsobnosti na celkom novú úroveň.

Bližšie k vám

Myšlienka vzniku showroomu sa u zakladateliek značky Athleeya, charizmatickej Petry Harachovej a Slavky Mackaničovej zrodila z jednoduchého dôvodu. Byť bližšie ku svojim zákazníčkam a dať im možnosť produkty vyskúšať, chytiť a  „zažiť“ predtým, ako sa rozhodnú pre ich kúpu. Dievčatá dlho hľadali priestor, ktorý by dokonale vyhovoval ich filozofii slowfashion, vyžaroval pozitívny vibe a príjemnú atmosféru. Túžba sa stala skutočnosťou a dievčatám sa naskytla príležitosť otvoriť si showroom priamo v centre mesta na Karadžičovej 8. Tento priestor obe dámy pretvorili na obraz značky a tak vzniklo miesto, kde môžu ženy pocit zo značky Athleeya zažiť na vlastnej koži.

Nielen miesto na skúšanie

Showroom Athleeya sa nachádza v blízkosti obchodného centra na bratislavských Nivách a návštevníčkam ponúka možnosť vyskúšať si všetky kúsky z aktuálnej kolekcie. S výberom v showroome vám Petra a Slavka ochotne pomôžu a s radosťou vám k novým legínam doladia aj podprsenku. Showroom Athleeya je miestom, kde si majiteľky rady vypočujú vaše podnety, no je aj miestom, kde vznikajú nápady, vyberajú sa materiály a tvoria nové kúsky. Jednoduchý dizajn showroomu charakterizujú čisté línie, štruktúrované materiály a samozrejme lesk – typický aj pre Athleeya kolekcie. Šmrnc dodávajú priestoru dve farebné kreslá, na ktoré sa pri skúšaní s kamarátkou môžete pohodlne usadiť a vypiť si napríklad šálku kávy.

Čo sa v Athleeya oplatí vyskúšať?

V showroome Athleeya sa určite oplatí zastaviť. Nadchnú vás dokonalé, postavu formujúce legíny, ktoré vynosíte aj na bežný deň. Vziať si ich môžete do práce, na rande s kamoškou, no rovnako pohodlne sa vám v nich bude cestovať aj cvičiť. Pri návšteve showroomu máte možnosť dozvedieť sa viac o materiáloch, ktoré Athleeya ponúka a zistiť či vám lepšie sadnú lesklé alebo matné modely, vyskúšať rôzne farby a k legínam doladiť aj ďalšie kúsky z kolekcie. Jednoducho všetko to, čo vám nákup cez internet neumožňuje. V krásnom presvetlenom priestore showroomu Athleeya v centre Bratislavy si však tento zážitok môžete vychutnať naplno.

Showroom Athleeya

Karadžičova 8 (vchod z Páričkovej ulice)
821 08 Bratislava
Slovenská republika

Po: podľa dohody
Ut: 9:00 – 17:30
St: 9:00 – 17:30
Št: 9:00 – 17:30
Pia: podľa dohody

Zdroj foto: Athleeya