Skin care redefinovaná: GESKE vyvíja prispôsobiteľné kozmetické technológie pre každého

Moderná starostlivosť o pleť je uprostred transformácie – dnešná kozmetická rutina je individualizovaná, personalizovaná a poháňaná umelou inteligenciou. Jej deklarovaný cieľ: zdôrazniť prirodzenú krásu ľudí. To je presne to, čo GESKE využíva. S najväčšou investíciou, aká kedy bola vykonaná v kozmetickom priemysle, sa GESKE zaviazalo sprístupniť profesionálne high-tech zariadenia všetkým nadšencom krásy na doma. Do vývoja viac ako 250 produktov putovalo celkovo viac ako 120 miliónov eur – základ pre lepšiu víziu spoločnosti GESKE o holistickom, no cenovo dostupnom sortimente, ktorý nanovo definuje starostlivosť o pleť. Jej srdcom je najpokročilejšia aplikácia starostlivosti o pleť, ktorá je dostupná pre iOS a Android. Nový rad kozmetických produktov spoločnosti GESKE je teraz dostupný v mnohých maloobchodných a internetových obchodoch a na GESKE.com.

“Krása a kozmetika je dnes viac prispôsobená ako kedykoľvek predtým. Napredujeme v tomto spoločenskom pokroku s holistickým radom produktov, ktoré sú dokonale prispôsobené rôznym potrebám a vnímaniu krásy. Spojením inovatívnych technológií s personalizáciou robíme revolúciu v kozmetickom priemysle. Našim poslaním je sprístupniť vysokokvalitnú starostlivosť o pleť každému a nebudeme akceptovať nič menej,“ vysvetľuje Ekaterina Cherne, riaditeľka značky GESKE. GESKE ide dokonca ešte o krok ďalej a svoje high-tech zariadenia predstavuje v jedenástich individuálnych farbách. Používateľom sa ponúka možnosť vybrať si zo širokého spektra svoju obľúbenú farbu a premeniť svoju kúpeľňu na jedinečnú wellness oázu – s výrobkami, ktoré zaujmú nielen vyspelou technológiou, ale aj elegantným dizajnom.

Holistický prístup pre kozmetické rutiny na mieru

Pre tých, ktorí sa cítia zavalení množstvom informácií na tému starostlivosti o pleť a hľadajú odborné rady, ako aj spôsoby, ako začleniť osvedčené účinné ošetrenia do svojej každodennej rutiny doma, je GESKE German Beauty Tech App ideálnym riešením.

Rozsiahle znalosti mnohých dermatológov a odborníkov na starostlivosť o pleť sú spojené v jedinej aplikácii. Viac ako 100 vývojárov softvéru pomohlo zlepšiť používateľskú skúsenosť tým, že prispelo svojim know-how v oblasti strojového učenia a programovania AI. Výsledkom je intuitívna aplikácia, ktorá nevyžaduje žiadne predchádzajúce technické znalosti a zameriava sa na používateľa.

Aplikácia využíva skenovanie pokožky na vytvorenie analýzy pokožky s podporou AI, ktorá používateľom v priebehu niekoľkých sekúnd ukáže potenciálne oblasti na optimalizáciu. Pokryje desať oblastí, od tmavých kruhov až po vrásky a nečistoty. Len niekoľkými kliknutiami sa používatelia rozhodnú, kde nastaviť zameranie.

Na základe osobných preferencií a špecifikovaného časového okna poskytuje algoritmus aplikácie personalizované odporúčania produktov a zahŕňa individuálnu kozmetickú rutinu založenú na vybraných zariadeniach. Ale to nie je všetko: so SmartAppGuided™ existuje množstvo video tutoriálov s odborníkmi pre každé zariadenie, ktoré krok za krokom ukazujú a vysvetľujú aplikáciu. „Chceme viesť používateľov na každom kroku, aby sme zaistili, že dosiahnu najlepšie možné výsledky,“ hovorí Ekaterina. Každá kozmetická rutina trvá sedem dní. Po dokončení sa vykoná nové skenovanie kože a podľa toho sa upraví rutina. „Týmto spôsobom je možné aplikácie priebežne prispôsobovať dosiahnutému pokroku,“ vysvetľuje dynamickú štruktúru aplikácie Ekaterina.

Používatelia si môžu vybrať zo 45 rôznych jazykov a majú prístup k viac ako 50 000 videonávodom. V kombinácii s technickými a profesionálnymi znalosťami aplikácie a jej príťažlivým dizajnom presvedčili trh hneď od začiatku: na CES, najväčšom technologickom veľtrhu na svete, bola aplikácia ocenená cenou CES Innovation Award. Holistický a inovatívny prístup aplikácie starostlivosti o pleť hladko spája technológiu a potreby používateľov, vďaka čomu je GESKE celosvetovo najviac oceňovanou kozmetickou spoločnosťou. Okrem ocenenia CES Innovation Award GESKE už predtým zaujalo prestížnymi oceneniami, akými sú German Innovation Award, Innovation No. 1 od magazínu ELLE a viac ako 20 ďalšími oceneniami. Sú uznaním úsilia spoločnosti GESKE o nastolenie budúcnosti kozmetického priemyslu na celom svete integráciou pokročilých algoritmov strojového učenia do užívateľsky príjemnej aplikácie.

15-ročná záruka v inovatívnom balení

Na každé zariadenie z kolekcie GESKE sa okrem lokálnej záruky na výrobok vzťahuje aj 15-ročná záruka výrobcu. Holistický prístup nemeckej značky je zrejmý hneď, keď siahnete na poličku: elegantné balenie ponúka zákazníkom komplexné informácie ešte pred nákupom – od funkčného popisu cez informácie o správnom type pleti až po QR kód na pridanie príslušného zariadenia priamo do vlastného inventára aplikácií.

Tieto produkty sú highlighty v ponuke GESKE:

Všestranný, Sonic Warm & Cool Mask | 9 in 1 

 Tmavé kruhy pod očami, mastná pleť alebo nerovnomerná štruktúra pleti? Toto všestranné zariadenie prináša revolúciu do vašej každodennej kozmetickej rutiny a inšpiruje úplne novou úrovňou účinnosti: výživné pleťové masky je teraz možné aplikovať do dvoch minút – bez čakania, a predsa môže pokožka lepšie absorbovať aktívne zložky. Póry sa otvárajú pomocou hrejivého kovového povrchu, pričom preferovaná maska GESKE masíruje pokožku. Nakoniec po 90 sekundách aktivujte chladiacu funkciu prístroja, ktorá opäť uzatvorí póry a tým uzamkne zložky v pleti. Dvanásť rôznych masážnych rytmov revitalizuje pokožku a má tiež vyhladzujúci účinok proti starnutiu. Výsledkom je žiarivá, hydratovaná pleť, ktorá poteší zdravým leskom.

Cena: 59,95 EUR

Hĺbkové čistenie s masážnym účinkom, Sonic Thermo Facial Brush | 6 in 1 

Tento prístroj si rozumie s hĺbkovým čistením ako žiadny iný. Hrejivý kov slúži ako prípravný čistiaci krok, ktorý využíva teplo a pulzácie SmartSonic na jemné otvorenie pórov. Následne je k dispozícii 18 komplexných čistiacich režimov, z ktorých každý ponúka rôzne úrovne masáže. Sonická termo kefka na tvár | 6v1 obsahuje mäkké a pružné silikónové body, ktoré zaisťujú jemné a dôkladné odstránenie nečistôt z pokožky. Jeho dizajn sa dokonale prispôsobí kontúram tváre a zjednoduší proces čistenia pre všetky oblasti ,  v vrátane ťažko dostupných oblastí okolo nosa a očí.

Cena: 49,95 EUR

Všetko v jednom, všetko pre tvár, Sonic Facial Brush | 5 in 1  

 Dokonale vyčistená, uvoľnená a hydratovaná pokožka tváre je večerný pôžitok, ktorý by si mal dopriať každý. Sonická kefka na tvár SmartAppGuided™ | 5 v 1 je prenosné spa do kabelky, určené na hĺbkové čistenie pokožky, jej prípravu na vstrebávanie produktov starostlivosti o pleť, boj proti počiatočným príznakom starnutia pokožky alebo jednoducho poskytuje upokojujúcu masáž. Vybavená technológiou SmartSonic Pulsation na odstraňovanie nečistôt a ultrahygienickou technológiou hĺbkového čistenia zaručuje žiarivú a bezchybnú pleť.

Cena: 29,95 EUR

Klenot medzi kozmetickými prístrojmi, Sonic Thermo Facial Brush & Face-Lifter | 8 in 1

Perly lahodia nielen oku, ale aj pokožke. Prelomová kombinácia dvanástich termohlbokých hrejivých perál a extrémne mäkkých, pružných silikónových bodov je nevyhnutná pre dosiahnutie čistej a zdravej pokožky. Tieto tepelné guľôčky sa aktivujú počas čistenia tváre, jemne a účinne otvárajú póry pre dôkladné čistenie. Táto kefka však ponúka viac než len to: obsahuje masážnu technológiu proti starnutiu spolu s technológiou liftingového mikroprúdu na spevnenie a omladenie pokožky. Hľadáte facelift na doma? Sonic Thermo Facial Brush & Face-Lifter | 8v1 je ideálna voľba.                                                                

Cena: 59,95 EUR

Face-Lift to Go, MicroCurrent Face-Lifter | 6 in 1 

Zbohom jemným líniám a nerovnomernej štruktúre pleti a ahoj sviežej, žiarivej pleti! Jemné mikroprúdové impulzy stimulujú svaly pod kožou a viditeľne ju napínajú. Toto zariadenie odstraňuje jemné linky a drobné nedokonalosti, vďaka čomu sú minulosťou. S piatimi rôznymi intenzitami mikroprúdu je toto zariadenie všestranné a ideálne na použitie na tvár aj telo. Tónovací efekt je nepopierateľný! 

Cena: 49,95 EUR

Ako urobiť z očí skutočný pútač, Warm & Cool Eye Energizer | 6 in 1 

 Nový Warm & Cool Eye Energizer | 6v1 omladzuje unavené oči, účinne rieši jemné linky, tmavé kruhy a opuchy pod očami. Chladiaca technológia revitalizuje očné okolie a dodáva osviežujúci pocit, zatiaľ čo High Efficiency Depuffing System rýchlo odstraňuje známky bezsennej noci. Okrem toho, Warm & Cool Eye Energizer | 6v1 ponúka ďalší level relaxácie po náročnom dni vďaka svojej upokojujúcej tepelnej technológii. Môže sa tiež pochváliť desiatimi odlišnými masážnymi rytmami, ktoré možno voliteľne aktivovať na zvýšenie upokojujúceho účinku, najmä pri bolestiach hlavy.

Cena: 59,95 EUR

Uľahčená regenerácia buniek , Microneedle Face & Body Roller | 8 in 1 

Microneedling je viac ako len trend. Jemné mikroihličky, každá s dĺžkou 0,3 mm, jemne, ale účinne stimulujú obnovu buniek. Už po jednej aplikácii dokáže omladiť pleť a dodať jej kyprejší a mladistvejší vzhľad. Jemné linky sa zmenšujú a pokožka získava hladšiu textúru, pričom roller poskytuje rovnomerný vzhľad pleti. Vďaka technológii DeepDerma Skin Renewal & Firming je pokožka oživená v hlbších vrstvách, čím sa uľahčuje omladenie zvnútra. Prepínanie medzi tromi rôznymi nástavcami – mikroihlovanie a chladenie – je rýchle a jednoduché. Chladiaci nástavec ponúka jemnú starostlivosť o pokožku a chladenie, okamžite znižuje začervenanie a poskytuje dodatočnú podporu obnove buniek.

Cena: 49,95 EUR

Detoxikačné spa doma, MicroNeedle Face & Body Roller | 9 in 1 

Detox pre pokožku: pomocou SmartAppGuided™ MicroNeedle Face & Body Roller | 9 v 1 a jeho ružového kremeňa. Valček masíruje pokožku príjemne chladivým a jemným spôsobom, pričom vyhladzuje jemné linky a nedokonalosti. S ďalším mikroihličkovým nástavcom možno stimulovať aj obnovu pokožky. Ihličky s dĺžkou 0,3 mm obnovujú pokožku v jej hĺbkovej štruktúre, aby mohla vyžarovať zvnútra von. Chladiaci valček sa stará a uvoľňuje pokožku po mikroihličkových aplikáciách a rýchlo mizne drobné začervenania. Anti-aging dostáva vďaka tomuto prístroju úplne nový rozmer.

Cena: 59,95 EUR

Roztomilé zvonku, high-tech vnútri, Hello Kitty Sonic Facial Brush | 4 in 1 

Dokonalé mini spa určené pre všetkých fanúšikov Hello Kitty. Táto kefka na tvár uchváti svojím rozkošným vzhľadom a  zaručí dokonale vyčistenú, uvoľnenú a hydratovanú pokožku tváre pomocou mäkkých silikónových bodov a pulzácií SmartSonic. Začlenením technológie Youthful Glow Massage je pokožk a uvoľnená a dobre pripravená na nasledujúci deň. Inovatívne technológie a funkcie prístroja spolupracujú pri čistení pleti, zjemňujú jej textúru a jemne, ale účinne eliminujú nečistoty.

Cena: 39.95 EUR

Ak chcete nájsť viac informácií o GESKE a objaviť kompletnú kolekciu zariadení, navštívte www.geske.com.  

GESKE môžete tiež objavovať prostredníctvom sociálnych sietí Instagram, Facebook a Linkedin.

Zdroj foto: GESKE