S novým mikrotea vám v zime bude horúco

Mrazivé dni sú v plnom prúde, užite si ich s teplým drinkom v ruke. Či sa chystáte na hory, na prechádzku alebo len tak užiť si pohodu doma pod dekou, vychutnajte si zimnú atmosféru s novým waterdrop® Mikrotea. Dve dokonalé príchuti ohúria každú chuťovú bunku.

Mikrotea GOLDEN ASSAM so svojou ikonockou chuťou čierneho čaju s medom. A pre milovníkov jemnejšej chuti je stvorená druhá novinka GREEN OASIS s kombináciou zeleného čaju a citrónovej trávy. Mikrotea stačí rozpustiť v 400 – 600 ml horúcej vode a pri odporúčanej 60 stupňovej teplote je pripravený na dokonalý zážitok z horúceho drinku. Každá kocka mikrotea obsahuje prírodné ingrediencie bez konzervačných látok, bez cukru a sladidiel, a je ekologicky šetrne balená.

A pre ešte dokonalejší zážitok vytvoril waterdrop® nové termohrnčeky, ktoré sú nielen praktické, ale aj štýlové. Vyrobené z kvalitného nerezu, ktorý udrží nové mikrotea horúce až 6 hodín. Mimoriadne tesniaci vrchnák vďaka extra pevnému pohodlnému uzáveru so slučkou zaručia pohodlnú prepravu nápoja. Stačí si vybrať svoj obľúbený design Edition termohrnčeka a správnu veľkosť 400 ml, 600 ml alebo 1 L, ktorá je ideálna na cesty spolu s vakom na chrbát s rovnakým vzorom. Ak si chcete užiť útulný design nového Mikrodrinku doma v pohodlí, stačí si vybrať dokonalé doplnky – mramorové šálky s podložkami, ktoré dodajú tú správnu zimnú atmosféru. Nový mikrotea navodí pohodu na každom mieste.

Viac informácií na www.waterdrop.sk

Zdroj foto: Waterdrop