Riešenie, keď má pleť opicu – zbohom tmavé kruhy, vačky pod očami a dehydrovaná pokožka

Počas sviatkov mnohí ľudia na celom svete čelia veľkej konzumácii alkoholu. Alkohol urýchľuje starnutie a nielenže dehydratuje pokožku, pretože pôsobí ako diuretikum, kvôli čomu sa telo odvodňuje, čo vedie k dehydratácii, ale tiež spôsobuje, že tvár je opuchnutá s tmavými kruhmi a vačkami okolo očí. Inštitút kozmetických technológií FOREO spolupracoval s odborníkmi na pleť na tému opuchnutej kože pri opici, aby našli riešenia, ako získať späť lesk. Dr. Arora z Veľkej Británie hovorí: „Alkohol je dehydratačná látka a tiež spúšťa zápalovú reakciu v koži, čo môže mať za následok začervenanie a sčervenanie pokožky. Tiež to môže zhoršiť stavy, ako je rosacea, ale vo všeobecnosti sú dehydratácia a zápaly receptami na predčasné starnutie.“

“FOREO má okamžité riešenie pre mlado vyzerajúcu pleť s revolučnou chladiacou technológiou vo vzrušujúcom zariadení UFO™ 2, aby pokožka vyzerala napnutejšia a pevnejšia. Pokročilá technológia FOREO chladnej kryoterapie je povzbudzujúca, pretože UFO™ 2 len za 2 minúty schladí masku na ľadovú teplotu, ktorá lieči kožné ochorenia, ako je ochabnutá pokožka a nadmerné opuchy, a zároveň zmenšuje póry – vďaka čomu bude vaša pleť vyzerať mladšie a lepšie – ako keby bola zamknutá vo večnom včerajšku!“ – hovorí Boris Trupčevič, generálny riaditeľ FOREO a pokračuje: „Osvedčená a pravdivá protizápalová metóda v každej kozmetickej rutine, kryoterapia umožňuje pohodlné a povznášajúce ošetrenie kedykoľvek počas dňa a to v pohodlí vášho domova. Kryoterapia FOREO dáva vašej tvári pocit úniku… od starnutia. Tento zážitok z domáceho SPA zvýrazní vašu pleť, pozdvihne vašu tvár a ducha. Osviežte sa kryoterapiou a získajte okamžitý pocit mini liftingu tváre – ako silná turecká káva pre vašu tvár!“

Pred a po kryoterapii

Britský Vogue uviedol, že Irina Shayk používa ľad na pleť pre stiahnutie pórov – populárny trend starostlivosti o pleť, ktorý v roku 2021 zaplavil Instagram a Tik Tok. Ak nemáte chuť na používanie kociek ľadu, topenie ľadu a mokrú podlahu, FOREO  UFO™ 2 má kryoterapeutické riešenie, ktoré je jednoduché, ľahko použiteľné a bez neporiadku.

Maskovanie s UFO™ 2 zlepšuje úroveň hydratácie pokožky o 126 % už po 90 sekundách a keďže na povrchu nič neplytvá, efekt vydrží až 6 hodín, pričom bolo klinicky dokázané, že UFO™ 2 výrazne znižuje výskyt vrások už za sedem dní. Dr. Raj Arora hovorí, že svetelná terapia UFO™2 a kryoterapia sú jej obľúbené. „Modré svetlo zabíja baktérie akné a funkcia kryo pomáha upokojiť môj typ aknóznej/mastnej pleti. Tento produkt by som odporučila každému – mení hru.” – radí Dr. Arora.

Bojujte s opuchmi okolo očných kontúr pomocou kofeínovej masky pre energizovanú pleť

Shimmer Freak je maska, ktorú aktivuje ​​UFO™2 na očné kontúry, ktorá rozžiari vašu pokožku a zaženie známky únavy. S pomocou prísad, ako je kofeín a ružová voda, ktoré spolupracujú pri revitalizácii očného okolia, a to vďaka radu ich antioxidačných benefitov. Ružová voda plná osviežujúcich vlastností, ktoré hydratujú a zvlhčujú pokožku, posilňuje kožné bunky a kožné tkanivo, zatiaľ čo kofeín pomáha bojovať proti opuchom v okolí očí a dodáva pleti energiu. „Na druhej strane je niacínamid, známy svojimi upokojujúcimi, hydratačnými a anti-aging vlastnosťami. Niacínamid je zložka obnovujúca pokožku, ktorá prináša nový život starnúcej pokožke. Niacínamid, ktorý pracuje na viditeľnom zlepšení nerovnomerného tónu pleti, jemných vrások a matnosti, prináša zdravý lesk priamo na povrch pokožky.” – hovorí Boris Trupčevic, generálny riaditeľ FOREO. Táto maska ​​z mikrovlákna a charakteristická kryoterapia UFO™ 2 spolupracujú na osviežení a prebudení unavených očí. Chladivý efekt kryoterapie v kombinácii s upokojujúcou textúrou masky na pleti je dokonalou kombináciou relaxu a osvieženia.

Zdroj foto: FOREO