Romantické zásnuby, o ktorých sníva každá žena

Zásnuby sú životným miľníkom v životoch viacerých párov. Mnohé ženy o nich snívajú už v mladom veku a predstavujú si, aké asi budú ich zásnuby. Každá ale túži po romantických zásnubách, na ktoré ani po rokoch nezabudne. Ako by mali vyzerať romantické zásnuby?

Romantika pri krboch

Praskajúci oheň, teplá deka, šampanské v ruke – aj vy si predstavujete takúto atmosféru pri takomto dôležitou životnom okamihu? Práve takáto atmosféra je vhodná na zásnuby. Muž pripraví niečo chutné pod zub, vychladí šampanské a nič mu nebráni požiadať svoju milovanú o ruku.

Romantika pri krboch je to, čo by si muži mohli zvoliť za vhodnú príležitosť na žiadosť o ruku.

Tie správne slová

Žiadna žena nechce, aby sa jej muž učil text, ktorý jej pri zásnubách povie. Tie správne slová však voliť treba. Vyznanie lásky, poďakovanie za lásku a krásne romantické slová nesmú jednoducho pri žiadosti chýbať. Naučený text, či básničky ale nie sú ten správny spôsob. Muži majú obavy z toho, čo povedia a boja sa, že práve slovami pokazia žiadosť o ruku. Dajte však partnerovi vopred najavo, že vy nechcete, aby sa učil nejaké texty, ale chcete, aby vám vyznal lásku od srdca.

Originálny zásnubný prsteň

A aké by to boli zásnuby bez zásnubných prsteňov? Ak túžite po krásnych zásnubných prsteňoch s diamantom, ktoré považujete za originálne zásnubné prstene, nenápadne to svojmu partnerovi naznačte v predstihu, ak na zásnuby padne reč. Každá žena môže povedať svoje predstavy o zásnubných prsteňoch svojmu partnerovi. Takto mu pomôže vybrať vhodný prsteň, a to aj bez toho, aby vedela, aký presne vybral. Dokáže ho týmto spôsobom usmerniť.

Každá žena sníva o romantických zásnubách. Pri zásnubách hrá dôležitú úlohu daná atmosféra, miesto, ale aj samotný zásnubný prsteň a spôsob, akým muž požiada ženu o ruku.

Zdroj foto:  G-Stock Studio  / Shutterstock.com