Romantické zásnuby, o ktorých sníva každá žena

Zásnuby sú životným miľníkom v životoch viacerých párov. Mnohé ženy o nich snívajú už v mladom veku a predstavujú si, aké asi budú ich zásnuby. Každá ale túži po romantických zásnubách, na ktoré ani po rokoch nezabudne. Ako by mali vyzerať romantické zásnuby?

Romantické zásnuby, o ktorých sníva každá žena

Romantika pri krboch

Praskajúci oheň, teplá deka, šampanské v ruke – aj vy si predstavujete takúto atmosféru pri takomto dôležitou životnom okamihu? Práve takáto atmosféra je vhodná na zásnuby. Muž pripraví niečo chutné pod zub, vychladí šampanské a nič mu nebráni požiadať svoju milovanú o ruku.

Romantika pri krboch je to, čo by si muži mohli zvoliť za vhodnú príležitosť na žiadosť o ruku.

Tie správne slová

Žiadna žena nechce, aby sa jej muž učil text, ktorý jej pri zásnubách povie. Tie správne slová však voliť treba. Vyznanie lásky, poďakovanie za lásku a krásne romantické slová nesmú jednoducho pri žiadosti chýbať. Naučený text, či básničky ale nie sú ten správny spôsob. Muži majú obavy z toho, čo povedia a boja sa, že práve slovami pokazia žiadosť o ruku. Dajte však partnerovi vopred najavo, že vy nechcete, aby sa učil nejaké texty, ale chcete, aby vám vyznal lásku od srdca.

Originálny zásnubný prsteň

A aké by to boli zásnuby bez zásnubných prsteňov? Ak túžite po krásnych zásnubných prsteňoch s diamantom, ktoré považujete za originálne zásnubné prstene, nenápadne to svojmu partnerovi naznačte v predstihu, ak na zásnuby padne reč. Každá žena môže povedať svoje predstavy o zásnubných prsteňoch svojmu partnerovi. Takto mu pomôže vybrať vhodný prsteň, a to aj bez toho, aby vedela, aký presne vybral. Dokáže ho týmto spôsobom usmerniť.

Každá žena sníva o romantických zásnubách. Pri zásnubách hrá dôležitú úlohu daná atmosféra, miesto, ale aj samotný zásnubný prsteň a spôsob, akým muž požiada ženu o ruku.

Zdroj foto:  G-Stock Studio  / Shutterstock.com