Revolučná, udržateľná a šetrná novinka pre každú domácnosť

Každý deň robíme rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú nás, naše okolie, ale častokrát aj celý svet. Rozumný postoj musíme zaujať nielen k súčasnej klimatickej kríze, ale aj k ekonomickej situácii a pri tom všetkom nesmieme zabúdať na seba a svoje zdravie. Waterdrop prichádza s novinkou, ktorá bude ideálnym každodenným spoločníkom v každej domácnosti alebo v office. Revolučná filtračná karafa LUCY® je výborným riešením udržateľného a šetrného riešenia pitného režimu. Navyše jej jedinečný design sa bude hodiť do každého priestoru.

Nová LUCY® karafa filtruje vďaka jedinečnej iónovej výmene a inovatívnej technológii s aktívnym uhlím. Zachytí ťažké kovy, chlór, zvyšky liekov, estrogény a mikroplastové častice. Zároveň zachováva dôležité zdravé minerály ako horčík a vápnik. Proces filtrovania zlepšuje nielen chuť ale aj vôňu vody z vodovodu.

Jednoducho vymeniteľná filtračná vložka LUCY® Clarity Pad, má funkčný výkon až 4 týždne alebo 120 l a je testovaná podľa európskych noriem DIN EN 17093 a DIN 10521. Samotné filtrovanie vody prebieha až 4-krát rýchlejšie. Nielen funkčnosť a udržateľnosť, ale aj design je pre waterdrop® produkty signifikantným znakom. Inak tomu nie je ani pri filtračnej karafe LUCY®, ktorá je vyrobená z kvalitného borosilikátového skla s objemom 2 l a spolu s praktickým vrchnákom sa zmestí do každej štandardnej chladničky.

Nová waterdrop® filtračná karafa sa postará o skvelú chuť a vôňu vody, zachytí nežiadúce látky, ale zároveň zachová dôležité minerály. Váš nový člen rodiny LUCY® bude skvelým parťákom v pitnom režime.

Viac informácií na www.waterdrop.sk

Zdroj foto: Waterdrop