Pripravení na advent? Tieto doplnky by vám chýbať nemali!

Advent začína už v novembri, dni sa výrazne skrátili, tak prečo si ich nepredĺžiť svetelnými reťazami a sviečkami a neskrášliť romantickými dekoráciami, ktoré sa postarajú o príjemnú atmosféru?

Už onedlho sa naše domácnosti rozžiaria mäkkým svetlom vianočných svetielok a vôňa koláčikov sa bude niesť vzduchom. Inšpirujte sa našimi tipmi na trblietavý čas medzi končiacou jeseňou a Vianocami.

LED plamienky sú bezpečnejšie, ako tie skutočné.

Sviečky z pravého vosku s pohyblivým LED plamienkom, dokonale imitujúcim efekt mihotania, sú krásnym a úplne bezpečným variantom horiaceho plameňa. LED reťaze, svietiace domčeky či papierové hviezdy z Tchibo majú nízku spotrebu, drobné LED svetielka v reťaziach sa nezahrievajú, takže znižujú riziko požiaru. Funkcia časovača zapne svetielka aj keď nie ste doma a tak vás po príchode z práce doma privíta nádherná sviatočná atmosféra.

Solárne reťaze z Tchibo majú rôzne podoby.

Na dvere aj na stenu

Keď už sme pri príchode domov – vyzdobený vchod do domu je ako brána do inej galaxie. Pri pohľade na pekne ovenčené dvere zabudneme na všetky starosti v práci a dnu vojdeme s úsmevom. Veniec z Tchibo si však môžete zavesiť aj na stenu alebo položiť na stôl. Je už len na vás, či ho necháte v jeho minimalistickom prevedení s LED svetielkami, alebo dozdobíte podľa vášho vkusu. 

Dekoračný veniec môžete používať každý rok znova. Príroda sa vám poďakuje.

Každý večer je sviatok

So štýlovým prestieraním nemusíte čakať do vianočnej večere. Každý adventný večer nám poskytuje možnosť stretnúť sa s rodinou pri pekne prichystanom stole. Aj tu vám spraví svetlo dobrú službu – napríklad v hite týchto Vianoc, ktorým sú obrusy a behúne s LED. 

Svietiaci behúň vnesie k stolu čarovnú atmosféru.

Alebo jednoducho natiahnite svetelnú reťaz cez stôl a efekt je zaručený! Zlaté detaily na pohároch, tanieroch a príboroch podčiarknu jedinečnosť chvíle, preto ich má aj Tchibo na svojom stolovacom servise.

Na výpravu za darčekmi 

Čím skôr začnete s nákupom vianočných darčekov, tým pokojnejšie predvianočné obdobie si užijete. V ležérnom oblečení zvládnete celodenné pochôdzky po obchodoch, budete sa cítiť pohodlne po celý čas a ako bonus budete vyzerať štýlovo. Hebký šál, čiapka, rukavice sú povinnou výbavou a navyše s čiapkou na hlave sa nemusíte starať o účes a rukavice chránia pokožku rúk aj nechty pred nepriazňou počasia.

Tchibo vás oblečie od hlavy po päty.


Náš tip: Kabelka cez rameno, ktorú máte stále pod kontrolou, takže zlodeji nemajú šancu.

Všetko pre nádhernú a pohodovú predvianočnú domácnosť nájdete v predajniach Tchibo a tiež na www.tchibo.sk

Zdroj foto: Tchibo