Príprava na leto: Dokonalý účes do mesta aj na festival s Batiste

Bad hair day, dlhý deň v práci alebo horúci deň na festivale. Príležitosti, kedy vlasy volajú po instantnej záchrane poznáme asi všetky. Našťastie tá je v podobe suchých šampónov Batiste vždy po ruke. A aby ste opäť účesy zachraňovali o čosi štýlovejšie, predstavujeme vám neodolateľné kvetinové novinky Batiste pre rok 2019.

Vôňa Tempt

Ste drsná, no s romantickou dušou? Potom bude novinka Tempt tým pravým pre vás. Obal je síce pokrytý ružami, tie sa ale formujú do pôsobivých lebiek. Vôňa samotná kombinuje nie len ružové a pomarančové kvety, ale je doplnená o ružové korenie a pižmo. Krásne prevonia akýkoľvek letný účes.

Vôňa Wildflower

Ideálny doplnok letného šatníka? Wildflower! Táto novinka je romantická a hravá. Jemná ženská vôňa v sebe spája vodný melón, ibištek a lotosový kvet, ktorý príjemne dopĺňa santalové drevo a pižmo. Vôňu si zamilujete počas dlhých letných večerov, kedy príjemne dotvorí atmosféru.

Vedeli ste, že…?

Suché šampóny nemusíte nutne použiť iba na osvieženie vlasov. Profesionáli ich používajú aj pre dodanie objemu účesom, ale aj napríklad vyžehleným vlasom pre objem pri korienkoch. Vlasy sú zrazu nadýchané a majú krásnu textúru a to najlepšie je, že ako profesionál to zvládnete aj vy – kedykoľvek a kdekoľvek!

Batiste v akcii! Voňavý suchý šampón používa aj známa influencerka a módna ikona Naty Kerny a tiež s ním pracuje aj obľúbený salón krásy G.Bar Bratislava.

Súťažte o 3 balíčky limitovaných edícií na našom Instagrame práve teraz!

Zdroj foto: Batiste, instagram.com/batiste_czsk/