Príprava na horúce dni s Lushom

Začína sa leto, ktoré so sebou spolu s horúcimi slnečnými dňami prináša aj „povinnosť“ dobre sa na naň pripraviť. Vďaka kozmetickým vychytávkam od Lushu  je to hračka, krásne vône ich produktov zmyjú alebo zaženú nežiaduci pot. Vy sa s nimi tak budete cítiť po celý deň sviežo a všade kam prídete so sebou prinesiete príjemnú vôňu.

Všetko sa začína, alebo naopak, končí vo vani. Nič v horúčave nepadne tak vhod ako osviežujúca sprcha. Tú vám spríjemní buď klasické mydlo – napríklad obľúbené mydielko Karma hlásajúce, že krásne voňať je s týmto mydlom váš osud. S vôňou pačuli a citrusov vám Karma vďaka exotickej vôni dodá novú energiu. Ak uprednostňujete sprchové gély, zo širokého výberu, ktorý Lush ponúka si budete mať problém vybrať. Náš favorit na leto je Happy Hippy s osviežujúcou vôňou ružového grapefruitu a silice z kadidlovníku a bergamotu. Po použití Happy Hippy bude šťastná a svieža nie len vaša pokožka, ale aj vaša myseľ. Pokožka v lete často trpí a je vysušená. Bomba do kúpeľa Avobath ju vďaka obsahu avokáda a olivového oleja hydratuje, vôňa silice z citrónovej trávy a bergamotu vás vám zasa dodá elán do nového dňa.

Aby vám pocit čistoty vydržal čo najdlhšie, prichádza na rad dezodorant. Tuhý dezodorant Aromaco vám vďaka svojmu jemnému zloženiu póry neupchá, len stiahne, esenciálne oleje a antibakteriálne ingrediencie vám zasa pomôžu zostať v pohode a suchu. Nie len podpazušie sa však potí – aj ostatné časti tela si v horúčavách vyžadujú zvýšenú pozornosť. A presne na to je tu dezodorant The Greench v púdri, ktorý je vysokoúčinný vďaka obsahu plavúňa. Silica z austrálskeho čajovníka a tymiánu a prášok zo šalvie a rozmarínu zasa zabránia vytváraniu odrenín. Tento zázrak v prášku je preto vhodný okrem oblasti podpazušia aj na nohy.

V lete je dôležité chrániť pokožku pred škodlivým UV žiarením. Sesame Suntan Lotion s ochranným faktorom SPF vašu pokožku nie len ochráni, ale ju aj nádherne prevonia, vyživí a pomôže jej v produkcii melanínu. To všetko vďaka zloženiu z kakaového masla, aloe vera, listu orecha a v neposlednom rade sezamového oleja, ktorého vôňa nádherne prevonia pokožku. Dajte zbohom nežiaducemu zápachu a spálenej pokožke a užite si leto vždy svieža, plné energie a so zlatistou pokožkou bohyne!