Prevoňajte každý letný deň s príjemnou vôňou!

Okrem teplých slnečných lúčov na našej pokožke môžeme každý deň pociťovať aj príjemnú vôňu parfému. Poďte sa s nami ponoriť do sveta omamne krásnych vôni a dychberúcich flakónov.

Existuje snáď niečo čo dokáže človeka predstaviť lepšie ako parfum bez toho, aby vôbec prehovoril či ukázal svoju tvár ? Dobre zvolená vôňa to totiž dokáže! Okamžite ako zacítite vôňu dopomôže vám rozšíriť vašu predstavu o danom človeku, tušíte aký asi je, čo má rád a možno vám aj pripomenie spomienku, ktorá vám zlepší deň. Tieto letné parfumy vás budú sprevádzať horúcimi dňami a predstavovať vás každému okolo vás bez slov. Ktorou z nich ste vy?

Všadeprítomné šťastie

Šťastie má mnoho pôdob a jednou z nich môže byť príjemne voňajúci človek, ktorý priam opantá vaše zmysly. Parfum Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal vás a aj všetkých naokolo zatiahne do kúzelne voňavého sveta osviežujúcich mandaríniek a pomarančového kvetu v spojení s jazmínom a vanilkou. S týmto sviežim parfumom v holografickom flakóne, ktorý ako kryštál rozkladá slnečné lúče, určite nerozžiaríte len svoj deň.

Zmyselná ženskosť

Parfumovaná voda Alibi Eau de Parfum z dielne Oscar de la Renta by sa kľudne mohla nazývať aj podmanivou ženskosťou v sklenenom flakóne. Túto dokonalú orientálnu vôňu vytvára kombinácia kvetu zázvoru, vanilková orchidea, pižmo a ambra vspojení s ďalšími podmanivými prvkami. Budete to práve vy, kto ukáže svoju ženskosť?

Oslava toho, kým naozaj ste

Gucci Bloom, ktorá vznikla pod taktovkou Alessandra Micheleho nás pozýva bádať kvetinové vône doposiaľ nepoznaných ingrediencií. Samotná vôňa je oslavou slobody a ženskosti, ktorá nechá rozkvitnúť vaše pravé ja.

Vášnivo žiarivá

Vášnivo kvetinový parfúm v podaní Cartier Carat odzrkadlí každú príjemnú ženskú črtu vo vás. Fialka, zimolez, hyacint či narcis s tulipánom ukryté v jednej priam žiarivej vôni z vás spravia výnimočnú, kamkoľvek sa pohnete. Nielen opojná vôňa tohto parfumu naplní vaše zmysli, rovnako vás očarí aj flakón, ktorý sa na poličke bude vynímať ako šperk vďaka jeho sklenej flaške brúsenej ako diamant.

Akčná na každom kroku

Ak sa vidíte práve v tom, že ani horúce letné dni vás nezastavia, parfúmovaná voda Mugler Aura by mohla byť to pravé pre vás. Nielen pretože jej malý tvar sa zmestí do takmer každej kabelky. Jej rastlinné srdce, ktorému vládne rebarbora a kvet pomarančovníka perfektne dopĺňa živočíšne srdce, kde vás dostane Wolfwood a Bourbon vanilka. Unikátnou však je aj pre iné zložky, ktoré by mohli ulahodiť práve vkusu žien, ktoré sa nenašli v kvetinových vôňach.

Hravá nevinnosť

Nevinná, hravá a aj sofistikovaná, no stále nie príliš vážna – taká je Daisy Marc Jacobs. Svieža kvetinová vôňa tohoto parfému Vás prenesie na lúku plnú kvetov kde vás okrem príjemnej vône zahalí už len slnko samé.

Zdroj foto: archive značiek