Prerábate kúpeľňu? Máme pre vás tip na kvalitné produkty

Kúpeľňa je miestom, kde spravidla každý večer podstupujete osviežujúcu „regeneráciu“ po dlhom a náročnom dni. Mala by tak byť nielen praktická, ale aj dizajnovo krásna, aby ste sa v nej cítili príjemne, aj keď v nej netrávite toľko času, ako napríklad v obývačke (i keď partneri niektorých z vás budú možno namietať).

Už ste sa stihli pohádať pri rozhodovaní sa medzi vaňou a sprchovým kútom?

Každopádne, o kúpeľni sa dá povedať, že je skôr ženskou záležitosťou. Muži sa poväčšine predsa len za 5 minút osprchujú, ale my ženy si zvykneme pravidelnú hygienu viac užiť a dopriať si aj napríklad kúpeľ s penou.

Častokrát je preto dizajn kúpeľne v rukách ženy. A väčšinou hneď v úvode musíte spolu s partnerom vyriešiť otázku, či budete mať v kúpeľni praktický sprchový kút, alebo priestrannú vaňu, v ktorej si budete môcť kedykoľvek vychutnať relaxačný kúpeľ. Alebo ak máte nato priestor, nemusíte robiť kompromisy a môžete si zvoliť aj vaňu aj sprchový kút.

Nech sa však rozhodnete akokoľvek, vaňa aj sprchový kút budú určite dominantou vašej kúpeľne. Okrem kvality prevedenia je preto dôležitý aj dizajn, ktorý bude vo veľkej miere ovplyvňovať zvyšok dizajnu kúpeľne. Ak chcete tip na výrobcu, u ktorého nájdete dizajnové vybavenie kúpeľne, ktoré bude zároveň kvalitné, skúste značku Villeroy Boch.

Zariadite celú kúpeľňu

V ich ponuke nájdete zrejme všetko, čo môžete v kúpeľni potrebovať. Samozrejmosťou sú vane rôznych typov, tvarov a veľkostí a rovnako aj umývadlá, z ktorých si vyberie každý. K tým sa viažu  spodné skrinky a samozrejme nad umývadlo patrí veľké zrkadlo, v ktorom si môžete ráno skontrolovať bezchybný make-up a ako sa k vášmu účesu hodia nové visiace náušnice.

Samozrejmosťou sú aj drobnejšie doplnky, ktoré v žiadnej kúpeľni nesmú chýbať. Rôzne vešiaky, poličky, mydelničky alebo dávkovače tekutého mydla, či poháre. Môžete si byť istá, že v ponuke Villeroy Boch to nájdete.

Zdroj foto: Autor: Olena Serzhanova / Shutterstock.com