Povedz mi, v čom doma chodíš, a ja ti poviem, či si oddýchneš

Aj takto by sme mohli parafrázovať známe porekadlo. Pretože ak si chceme naozaj oddýchnuť po náročnom dni, je dôležitý aj materiál, z ktorého je naše domáce oblečenie. 

Pohodlné domáce oblečenie nájdete v Tchibo.

Tiež si vychutnávate ten príjemný pocit, keď sa po únavnom dni konečne prezlečiete z pracovného do domáceho oblečenia? Nie je nad to, cítiť sa doma príjemne, pohodlne, nebyť obmedzovaná síce pekným, ale nie práve najpohodlnejším oblečením. Zabudnite však na vyťahané tepláky, v ktorých trávite voľné chvíle po práci, alebo cez víkendy! Doma, pre seba a pre svojich najbližších, môžete byť predsa tiež oblečená pekne, a pritom sa cítiť veľmi pohodlne. K pocitu absolútneho komfortu spolu s dobrým strihom prispeje materiál, z ktorého je oblečenie vyrobené. 

Jedným z najdokonalejších materiálov je kašmír. Pokiaľ ste ešte nemali tú česť s poddajnou vlnou zo srsti kašmírskych kôz, odporúčame vám zoznámiť sa s ňou. Jemné vlákna neškriabu, netvoria žmolky, v lete chladia a v zime hrejú. V Tchibo dostanete kašmírové oblečenie či už z čistého kašmíru, alebo zo zmesi recyklovaného kašmíru a vlny. Mäkučký kašmír sa získava z vlny šťastných kôz, chovaných spôsobom zodpovedným voči zvieratám. Dostatok krmiva, vody, pohybu a čerstvého vzduchu sa premieta aj do kvality ich srsti. Kúpou kašmírového oblečenia v Tchibo tak prispievate aj týmto zvieratám na ich dobré životné podmienky. 

Šaty z teplákoviny sú pohodlné, aj dobre vyzerajú.

Ani ľahký mušelín za kašmírom v pohodlnosti nezaostáva. Táto voľne splývavá tkanina je nádherne ľahká a napriek tomu vám v nej ani v zime chladno nebude. Ľahký mušelín z čistej biobavlny má vynikajúcu schopnosť vyrovnávať teplotu. 

Tchibo má pre váš dokonalý relax aj mimoriadne príjemné posteľné obliečky a pyžamá.

Podobne príjemné je oblečenie z biobavlny, resp. zo zmesi biobavlny a elastanu. Biobavlna sa pre Tchibo pestuje za dodržiavania prísnych podmienok, v porovnaní s bežným pestovaním sa pri jej pestovaní používajú iba prírodné hnojivá a pesticídy. Kupovaním výrobkov z biobavlny sa tak môžete cítiť dvojnásobne dobre – za seba v príjemnom oblečení a za budúce generácie, ktorým prispievate k čistejšiemu životnému prostrediu.

Zdroj foto: Tchibo