Plánujete si založiť vlastnú s.r.o.? Zjednodušte si to

Aj keď podnikanie nie je jednoduché vo všeobecnosti, aj samotné začiatky môžu byť (obzvlášť pre nováčikov vo svete biznisu) dosť hektické. Toľko vecí, čo treba vybaviť a čo všetko si zabezpečiť, aby ste vôbec mohli začať!

Pri podnikaní môžu byť už samotné začiatky náročné

Ak by ste si mali vytlačiť zoznam všetkého, čo budete potrebovať pre štart vášho podnikania, tonery HP vo vašej tlačiarni by ste síce celé neminuli, ale stále by išlo o rozsiahly zoznam. Keby sa tak dalo od niečoho odbremeniť! A viete, že sa dá?

A odbremeniť sa môžete dokonca od tej najzákladnejšej činnosti, od samotného zakladania svojej vlastnej s.r.o. Aj to je totižto proces, ktorý určitý čas zaberie. A v skutočnosti môžete nechať zakladanie s.r.o. na iných a venovať sa ďalším prípravám na podnikanie. Veď ako sme si povedali, rozhodne toho nie je málo.

Ako prebieha sprostredkované zakladanie s.r.o.?

Čo všetko budete mať zabezpečené ak necháte zakladanie s.r.o. na spoločnosť, ktorá takúto službu ponúka? V prvom rade je to profesionálne poradenstvo týkajúce sa založenia vašej spoločnosti. Všetky vaše požiadavky na založenie s.r.o. budú zohľadnené.

Samotné zakladanie s.r.o. začína overením jedinečnosti vybraného obchodného mena, ktoré je potrebné pre vykonávanie podnikateľskej činnosti. Toto obchodné meno nesmie byť zameniteľné s iným obchodným menom inej spoločnosti.

Následne budú partnerskou advokátskou kanceláriou pripravené potrebné dokumenty pre založenie spoločnosti. Ako sme už spomenuli, všetko podľa vašich požiadaviek. Podpísanie týchto dokumentov bude v podstate vašou jedinou starosťou. Na základe vami udelenej plnej moci bude zabezpečené zaregistrovanie spoločnosti do obchodného registra. A samozrejmosťou je aj registrácia spoločnosti k plateniu dani z príjmu a v prípade záujmu aj k ďalším daniam.

Zdroj foto: Suteren Studio / Stock.adobe.com