Objavte novú kolekciu Westwing New Heritage

Dedičstvo nás spája s emóciami, preto v tejto kolekcii chceme spojiť eleganciu nadčasových prvkov s novým a sviežim pohľadom. Vďaka sviežim vzorom a živým akcentom, ktoré budú charakteristickým elementom každého domova, chceme tvoriť interiéry, ktoré dokážu rozprávať príbehy – Ale Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Private Label.

Produkty dostupné na WestwingNow.sk

Dokonalá vznešenosť klasického štýlu v móde, interiéroch aj v architektúre dostane modernú podobu v oveľa bezstarostnejšom štýle. Áno, je to trošku  nostalgické. Ale tento trend vnáša sviežosť, ktorá je zároveň elegantná a kozmopolitná. Aj napriek tomu, že stále má nadčasové črty, je expresívny a obsahuje kúzlo nových začiatkov.

Prispôsobený dnešnej dobe poskytuje nám tiež elegantný, atraktívny štýl, ktorý bez námahy krásne vyniká v modernom svete práve vďaka takým vlastnostiam ako sú úžasné vzory, tapety, modré odtiene zmiešané s kovom a dokonca aj s drevenými kúskami. Interiéry sú stvorené s účelom na privítanie rodiny a priateľov: veľké pohovky, útulné koberce, skvelé jedálenské stoly sú ideálne na hosťovanie a zábavu. 

Nová kolekcia Westwing Collection New Heritage bude k dispozícii od 19.2. na WestwingNow.sk

Zdroj foto: Westwing