Trúfnete si? Nové účesové trendy prajú rebelkám aj romantičkám

Jedného dňa sa kaderníctva opäť otvoria a to bude príležitosť pre všetky dámy, ktoré sa neboja prejaviť svoju individualitu. Účesové trendy na jar a leto sú presne ako ženy – kreatívne, neodolateľné a vášnivé.

Schwarzkopf-ucesy-trendy-cover

Čoraz hrejivejšie slnečné lúče dávajú energiu novému životu a priaznivo pôsobia aj na nás. Máme chuť začať nové veci, dávame do poriadku svoje príbytky a viac si všímame aj samé seba. Nie je to náhoda, že práve po zime sa v kaderníctvach najčastejšie objavujú požiadavky na radikálnu zmenu. Keď k tomu pridáme niekoľkotýždňové obmedzenia, už teraz sme si istí, že ulice budú opäť plné neprehliadnuteľne krásnych žien.

Pozrime sa bližšie, čím nás chcú inšpirovať špičkoví vlasoví kreatívci a odborníci zo Schwarzkopf Professional. Naše koruny krásy v nadchádzajúcej sezóne vidia v troch trendoch.

Punk spirit

Temperament oľnomyšlienkárok a rebeliek podčiarknu výrazné fialové a modré záblesky v sýtych polnočných odtieňoch. Autor „Polnočného štýlu“ ambasádor Schwarzkopf Professional Tyler Johnston docielil ženskú jemnosť použitím OSiS Soft Dust stylingu, podporujúceho korienky.

Schwarzkopf-ucesy-trendy-8

Na opačnej strane stojí „Pastelová rebelka“ s 3D efektom zmrzlinových pastelových odtieňov v blond základe dlhých vlasov, spletených do vrkočov. “Chcela som vytvoriť niečo neočakávaného s extrémnou dĺžkou, ktorá zdôrazní krásne farby. Toto zapletanie vytvára sexy-cool 3D efekt“, popisuje ambasádorkaJoana Neves.

Schwarzkopf-ucesy-trendy-1

Refined Traditions

Túžite po zmene, ale zároveň sa jej tak trochu bojíte? To svoje nájdete v trende Refined Traditions. Expert na farby Edoardo Paludo sa netají tým, že v štýle „Púšť“ ho k palete IGORA Muted Desert inšpirovali tajomné farby argentínskej púšte. Tyler Johnston zvolil pohodlný pageboy, ktorý zostáva celý deň perfektne upravený vďaka OSiS+ Session Label Super Dry Memory Net.

Schwarzkopf-ucesy-trendy-7

Odľahčený bohémsky „S hlbokou hnedou“ upravený pomocou OSiS+ Texture Blow si aj v dlhých vlasoch zachováva objem. Bohatú hĺbku dosiahla amasádorka farby Lesley Jennison použitím techniky #Muting v zmesi hlbokých hnedých a fialových tónov.

Schwarzkopf-ucesy-trendy-6

K štýlu „Sedemdesiatky“ inšpirovala Borisa Burggera atmosféra 70. rokov. Čím iným upraviť plážovú štruktúru vlasov než s OSiS+ Beach Texture?

Schwarzkopf-ucesy-trendy-5

Let It Bloom

Pre éterické víly, jemné milovníčky vintage štýlu a zasnené romantičky je určený tento super luxusný, trblietavý a intenzívny trend. Technikou #Shimmering aplikované magicky trblietavé zlaté a ružové tóny „Zlatého prašného štýlu“ v nadčasovom hríbiku perfektne vyznejú po spevnení účesu pomocou FIBRE CLINIX Tribond.

Schwarzkopf-ucesy-trendy-3

Stále obľúbený „Štýl s balayage“ vytvorený špecialistom Jackom Howardom charakterizujú ručne maľované blond akcenty v lesklých hnedých tónoch vo vlasoch ošetrených Oil Ultime Mediterranean Záverečným olejom pre trblietavé, uhladené a žiarivé vlasy.

Schwarzkopf-ucesy-trendy-4

Hľadáte viac inšpirácie? Nájdete ju na www.vasenprovlasy.cz a #apassionforhair a #essentiallooks.

Zdroj foto: Schwarzkopf Professional