Nosí sa: Dior Bobby Bag

Ovládol svet influencerov, módnych nadšencov a pravdepodobne najnovší model z dielne módneho domu Dior ovládne aj nadchádzaujúce fashion weeks. Jedinečný model navrhnutý pre Dior Mariou Garziou Chiuri vo svojich oblých líniách snúbi nadčasovú jednoduchosť, ktorá nevychádza z módy a prvotriednu kvalitu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Savoir-faire

Precíznoť a dlhoročná remeselnícka prax sú pri výrobe kabeliek Dior nutnosťou. Teľacia koža najvyššej kvality pre výrobu Dior Bobby Bag je rozrezávaná na jednotlivé kusy, ktoré sú následne spájané a formované do tvaru polmesiaca pre dosiahnutie oblých tvarov must-have kabelky sezóny. Tá na svojej zadnej strane nesie rafinovaný embosovaný nápis 30 Montaigne’ a na spone iniciálny CD, ktoré sa odvolávajú na samotného pána Christiana Diora. Všetky detaily sú dokončené ručne a výsledná kabelka Dior Bobby Bag sa tak oprávnene hlási o post stelesnenia súčasnej podstaty Diora.

Bobby – inšpirácia pre Christiana Diora aj Mariu Garziu Chiuri

Tento nový model, ktorý na jeseň 2020 navrhla Maria Garzia Chiuri, vzdáva hold psovi Christiana Diora – Bobbymu, ktorý prepožičal svoje meno mnohým dizajnom. „Každá kolekcia obsahovala kostým predurčený na úspech s názvom Bobby,“ napísal zakladateľ vo svojich memoároch. Tento verný domáci miláčik tiež inšpiroval flakón parfému v limitovanej edícii, ktorý navrhol Fernand Guery-Colas. Objavte množstvo vzácnych spomienok na fotografiách, ktoré oslavujú príbeh tejto hobo kabelky, ktorej jemné zakrivené obrysy oslavujú slobodný a asertívny zmysel pre eleganciu.

Pán Christian Dior obeduje v Aix-en-Provence so svojim psíkom menom Bobby, október 1957

#DiorBobby

Kabelku, ktorá sa stala okamžite prvkom, ktorý rozoznáva sezónu, vidieť nielen v uliciach svetových miest módy, ale aj na Instagrame. Nechajte sa inšpirovať nápaditými outfitmi, ktoré influencerky z celého sveta doladili svojráznou Dior Bobby Bag.

Zdroj foto: Dior, Instagram.com