Nemusíte byť motorkárka, aby ste mohla nosiť koženú bundu

Kožené bundy sa väčšinou spájajú s motorkármi alebo rockovými, či metalovými kapelami. Ak je však takáto bunda naozaj kvalitná, ide o univerzálneho spoločníka, ktorý vydrží roky. Univerzálneho? Áno, kožená bunda môže byť aj pre dámy štýlovým kúskom oblečenia, ktorý sa hodí zrejme ku všetkému.

Skúste si kúpiť koženú bundu a budete žasnúť aké kombinácie s ňou dokážete vytvoriť

Kožená bunda by tak vo vašom šatníku nemala chýbať. A nielen ako súčasť štýlového oblečenia na motorku ak váš partner alebo dokonca vy sama nejakú vlastníte. Aspoň jedna takáto bunda sa hodí každej žene, ktorá chce bundu, v ktorej bude vyzerať príťažlivo a zároveň aj trochu drsne.

Ak si plánujete kúpiť vyložene iba jednu koženú bundu, najlepšie je vsadiť na čiernu farbu. Tú skombinujete s čímkoľvek. A samozrejme, v takomto prípade sa oplatí investovať do pravej kože, vydrží vám dlhé roky.

Kožené bundy sa najlepšie kombinujú s jednoduchými kúskami, vďaka ktorým práve kožená bunda skvelo vynikne. A spomínaný sexy drsný štýl dosiahnete veľmi jednoducho. Stačí vedieť, čo si obliecť k takejto bunde.

Tie  najlepšie kombinácie, v ktorých budete vyzerať skutočne atraktívne

Ako teda kombinovať kožené dámske bundy? Ležérne tričko s „véčkovým“ výstrihom spĺňa presne tie atribúty, o ktorých sme hovorili. Jednoduchosť, aby neodvádzalo pozornosť od koženej bundy a onen „V“ výstrih je atraktívny zrejme za každých okolností.

V ničom nezaostávajú ani topy, či tielka so špagetovými ramienkami. A ak sa môžete pochváliť perfektnou vyšportovanou figúrou, crop topom v kombinácii s koženou bundou zaručene strhnete všetky pohľady na seba.

A čo na nohy? Určite vám ako prvé napadli kožené legíny. Ak si môžete dovoliť obliecť legíny, smelo do toho. Spolu so spomínaným crop topom je to ideálna voľba pre ženy, ktoré chcú ukázať, že do fitka nechodia len klebetiť.

Dávku elegancie svojmu outfitu dodáte ak zladíte koženú bundu s puzdrovou sukňou midi dĺžky (i keď páni určite nebudú namietať ani proti kratším sukniam). A kľudne môže byť aj sukňa čierna. Rozhodne váš outfit nebude kaziť.

Zdroj foto: koldo_studio / Shutterstock.com