Nedokonalosti, s ktorými sa mnohé ženy nevedia stotožniť

Niet ženy, ktorá by na sebe nenašla niečo, čo sa jej nepáči. My ženy sme väčšinou nespokojné samy so sebou a častokrát viníme za nedokonalosti genetiku. V niektorých prípadoch zohráva dôležitú úlohu genetika, ale vo väčšine sú to práve chyby, ktorých sa samy dopúšťame. S ktorými nedokonalosťami sa mnohé ženy nevedia stotožniť?

Škaredé vlasy

Vlasy sú korunou krásy a mnohé ženy to veľmi dobre vedia. Aj napriek tomu však nie sú spokojné. Vlasy majú vysušené, s polámanými končekmi, riedke a nerastú tak, ako by si mnohé ženy priali. Dnes nie je problém kúpiť rôzne prípravky na vlasy. Dokonca nie je problém nájsť si a objednať osvedčené tabletky na rast vlasov

Ak sa neviete stotožniť so svojimi vlasmi, odporúčame vám zmeniť kozmetickú značku, chodievať pravidelne ku kaderníčke, ale aj používať vždy pri každom umývaní kondicionér a arganový olej na vlasy. Vlasy by sa mali aspoň dvakrát za rok strihať. Zabránite tak štiepeniu končekov a vlasy tak budú vyzerať zdravšie. Skúste obmedziť aj sušenie fénom, či žehlenie žehličkou na vlasy. Vlasy nechávajte prirodzene vyschnúť.

Zažltnuté zuby s veľkým množstvom kazov

Okrem vlasov si ako prvé muži všímajú na ženách aj úsmev. Okrem škaredých nezdravo vyzerajúcich vlasov sa ženy nevedia stotožniť ani so zažltnutými zubami s veľkým množstvom kazov. Viaceré mladé ženy už v tridsiatke majú problémy so zubami a sú nútené podstúpiť zákrok endodoncie. Záchrana zubov je v tomto mladom veku dôležitá. Aj mŕtve zuby s ošetrenými koreňovými kanálikmi sú prospešnejšie ako žiadne zuby. Kvalitná endodoncia vám dokáže zachrániť zuby.

Aby ste sa ale vyhli kazom, je potrebné chodiť na preventívne prehliadky a je potrebné sa nevyhýbať dentálnej hygiene. Práve vďaka tomuto sa dokáže včasne odhaliť kaz a zabrániť tak úplnému znehodnoteniu zubu. Na zažltnuté zuby vám okrem dentálnej hygieny môžu pomôcť aj overené bieliace pásiky.

Zdroj foto:  pathdoc / Shutterstock.com