Naučte sa niečo nové s Webnode

Spoločnosť Webnode pripravila užitočný a edukatívny projekt, ktorý naučí každého, ako si vytvoriť obľúbenú webovú stránku alebo blog. Teraz je ten správny čas naučiť sa niečo navyše. Online štúdium s Webnode vám pomôže rýchlo sa zorientovať vo svete tvorby webových stránok.

Stačí dobrý námet na blog alebo stánku a pár klikov na https://tvorbastranek.webnode.cz/sk/. Či už je to obľúbený šport, domáce zvieratko alebo počítačová hra, ktorú hráte, a radi by si ste sa podelili o svoje zážitky, stačí si prečítať inštrukcie novovytvoreného manuálu a web bude za pár minút hotový. 

Pomocou jednoduchého postupu, ktorý obsahuje 12 kapitol popisujúcich jednotlivé kroky tvorby webu, sa postupne prepracujete k vytvoreniu vlastných stránok. Manuál je vytvorený pre začiatočníkov. Nájdete v ňom aj rýchlonávod, ktorý vám odporučí vytvoriť si najprv testovací blog, kde sa dá všetko nanečisto a zdarma vyskúšať. Všetko, čo k tomu potrebujete, je funkčný email.

Manuál vám poradí od samotného nápadu, názvu a výberu správnej šablóny až po zaručenie bezpečnosti. Vďaka editoru vytvoríte obsah, pridáte texty a obrázky podľa želania. Jedna z kapitol sa venuje špeciálnym prvkom – napr. formulárom, ktoré si môžete na stránky vložiť a získať pomocou nich spätnú väzbu od návštevníkov stránok. Dôležitým prvkom stránok je úvod, kde vám Webnode poradí, ako upútať pozornosť návštevníka vašich stánok alebo blogu. Nezabudnite si preštudovať informácie o mobilnej verzii, ktorá vám ponúka pohodlné editovanie webu vo vašom mobilnom telefóne.

Využite čas trávený doma a vytvorte si svoj vlastný blog alebo webovú stránku. Manuál https://tvorbastranek.webnode.cz/sk/ vám s tým pomôže a za pár minút sa tak môžete pridať k ďalším úspešným blogerom.

Zdroj foto: Webnode